ASUS TUF Gaming A15 klavye ışığı gelmiyor

yusufciit09

Hectopat
ASUS TUF Gaming A15 herhangi bir sorunu yoktu bugün açtım ve ışık gelmedi FN F3 ve F4 denedim olmadı Armoury Crate sıfırladım tekrar kurdum yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Bir sonra ki yama ile sorun düzelir, fazla kurcalamayın hocam bu sefer başka ayarları da bozarız.
Müşteri temsilcisine ulaştım ve armoury crateyi nasıl silip yüklemem gerektiği konusunda bir makale gönderdiler oraya göre silip yükleyince sorunum çözüldü eğer bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar varsa ROG - Republic of Gamers|Global | For Those Who Dare bu siteden armoury crateyi silmek için gereken uygulamayı indirip silin ardından aynı yerden armoury crate indirme uygulamasını indirip kurun

Müşteri temsilcisine ulaştım ve armoury crateyi nasıl silip yüklemem gerektiği konusunda bir makale gönderdiler oraya göre silip yükleyince sorunum çözüldü eğer bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar varsa ROG - Republic of Gamers|Global | For Those Who Dare bu siteden armoury crateyi silmek için gereken uygulamayı indirip silin ardından aynı yerden armoury crate indirme uygulamasını indirip kurun
Sorunun kolayca çözülmesine sevindim hocam. Güncelleme kaynaklı arada böyle sorunlar olmakta.

Geri
Yukarı