ASUS TUF Gaming A15 R7 6800H RTX 3060 nasıldır?

Bütçe
33000

8keyd

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben laptop almayı düşünüyorum bir önceki konumda onunla alakalı ama farklı durumlar oldu başka bir bilgisayar düşünüyorum.

Düşündüğüm bu bilgisayar ama ısınma sorunu var sanırım alınır mı bu laptop?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil ömrü istiyorsaniz alinabilecek bir model fakat fiyatı vatan da bayağı pahali, ROG STRIX var bu fiyatlara mağazadan almanız sartsa Nitro'ya bakabilirsiniz.

Pil ömrü istiyorsaniz alinabilecek bir model fakat fiyatı vatan da bayağı pahali, ROG STRIX var bu fiyatlara mağazadan almanız sartsa Nitro'ya bakabilirsiniz.
İnternette sıkıntı var mı yoksa neden olmasın
Asus' u beğeniyorum güzel marka

Acer laptop şuan indirimde. Kesinlikle bunu al. Hem mux var hem de Max-p bu fiyata.

Aslında bir önceki konumda o pcyi alcaktım ama bütçe yükselince bunu düşünmeye başladım

Selam, ben laptop almayı düşünüyorum bir önceki konumda onunla alakalı ama farklı durumlar oldu başka bir bilgisayar düşünüyorum.

Düşündüğüm bu bilgisayar ama ısınma sorunu var sanırım alınır mı bu laptop?
Laptopunuz çok pahalı. Ve işlemcisi acer'den daha düşük aceri alın.

Acerda harbi sıkıntı yoksa, vatandan alırım o bilgisayarı ama internette varsa iyi pc internetten ikna edebilirsem ailemi internetten alırım

İnternette sıkıntı var mı yoksa neden olmasın.
ASUS'u beğeniyorum güzel marka.

Aslında bir önceki konumda o PC'yi alacaktım ama bütçe yükselince bunu düşünmeye başladım.

Sıkıntı olmaz.

Bu modele veya Nitro'ya bakabilirsin, STRIX kalite olarak daha üstün ve daha uzun pil ömrü sunuyor.

Sıkıntı olmaz.

Bu modele veya Nitro'ya bakabilirsin, STRIX kalite olarak daha üstün ve daha uzun pil ömrü sunuyor.
Hocam güvenilirse alıyım
Bu bilgisayarı

Geri
Yukarı