ASUS TUF Gaming F15 alınır mı?

Merhaba, bende aldığınız Bilgisayar'ı almayı düşünüyorum. Memnun musunuz? Oyunlarda kaç FPS veriyor?
Çözüm bulamadım aslında, pile geçince nvidia ekran kartını devre dışı bırakması gerekiyor. Bunu da armoury uygulamasından yapıyorum her seferde. Bir güncelleme ile çözülebilecek bir sorun.

Ben gayet memnun kaldım.

Çözüm bulamadım aslında, pile geçince nvidia ekran kartını devre dışı bırakması gerekiyor. Bunu da armoury uygulamasından yapıyorum her seferde. Bir güncelleme ile çözülebilecek bir sorun.

Ben gayet memnun kaldım.
Eger imzandaki laptopsa o gucsuz bir laptop. Watt degerleri arttikca tabii ki sicakliklar artiyor. Gucsiz dedigim watt degerleri dusuk yani.

Son düzenleme:
Eger imzandaki laptopsa o gucsuz bir laptop. Watt degerleri arttikca tabii ki sicakliklar artiyor. Gucsiz dedigim watt degerleri dusuk yani.
Hocam kullanıyorum, sıkıntı yok. Kimisi de wifi kartı sıkıntılı dedi. Hiçbir sıkıntı ne yaşadım ne de gördüm. Ben 15k ya almıştım. Rakip olarak Monster vardı. Monster çok daha kötü.

Merhaba, bende aldığınız Bilgisayar'ı almayı düşünüyorum. Memnun musunuz? Oyunlarda kaç FPS veriyor?
Hangi oyunu soruyorsunuz ona göre yanıtlayayım.

Hocam kullanıyorum, sıkıntı yok. Kimisi de Wi-Fi kartı sıkıntılı dedi. Hiçbir sıkıntı ne yaşadım ne de gördüm. Ben 15k ya almıştım. Rakip olarak Monster vardı. Monster çok daha kötü.

Hangi oyunu soruyorsunuz ona göre yanıtlayayım.

Cevabınız için teşekkürler hocam. Bende Monster tercih ediyordum ama birkaç video ve arkadaş tavsiyesi sonucu buna yöneldim.
Oyun olarak CS:GO, Valorant, LoL.

Cevabınız için teşekkürler hocam. Bende Monster tercih ediyordum ama birkaç video ve arkadaş tavsiyesi sonucu buna yöneldim.
Windows 11 Ghost Spectre kullanıyorum. Cs go düşük ayarlarda oynuyorum 200-250 fps alıyorum. Valorant orta ayarlarda 300-400 fps alıyorum.

Forumda bunu da önermişler ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6

Valorant'ta FPS Gayet iyi. Ama CS:GO Birazcık düşük geldi fakat yine de güzel. Alttaki Acer Modeli pek beğenemedim, Yine de teşekkürler. Bu arada siz Trendyol'dan mı aldınız?
Fps drop girme olayı yok. Zaten 144 hz monitör hepsi de. Laptop için 150 fps altına düşmedikçe gayet başarılı sayılır. Evet trendyoldan aldım. Bu arada alırsanız ghost spectre 11 yükleyin. Driverları manuel olarak kurun. Update bozuk kuruyor.

Fps drop girme olayı yok. Zaten 144 hz monitör hepsi de. Laptop için 150 fps altına düşmedikçe gayet başarılı sayılır. Evet trendyoldan aldım. Bu arada alırsanız ghost spectre 11 yükleyin. Driverları manuel olarak kurun. Update bozuk kuruyor.
Cevabınız için ve bilgiler için teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

Bende laptop almayı düşünüyorum 30-35k fiyat aralığında.Ama neye baksam herkes her markaya kötü demiş excalibur a baktım ona kötü denmiş.Msi a baktım ona kötü denmiş.Hp victus çok bilinmediği için almayın denmiş. Sizce hangisi alınmalı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı