ASUS TUF Gaming F15 donma olduğundan iade edilmeli mi?

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
Bu laptopa sahibim oyunlarda donma sorunu var stuttering dediğimiz türden.
İade veya değişim yapacağım hangisini yapmalıyım bu sorun ASUS laptoplarında çok olan bir sorun mu?

Ürünü ne zaman ve nereden aldınız? Ürünün size tesliminden itibaren tam olarak ne kadar zaman geçti? Ürünü aldığınızdan itibaren hiç garantiye yolladınız mı? Yolladıysanız ne için kaç kere gitti?​

ürünü ne zaman ve nereden aldınız? Ürünün size tesliminden itibaren tam olarak ne kadar zaman geçti? Ürünü aldığınızdan itibaren hiç garantiye yolladınız mı? Yolladıysanız ne için kaç kere gitti?​

Ürünü 1 ay önce vatandan aldım, teslim aldığım gün gerçekleşti, evet yolladım ve değişim veya iadesi yapılacak pazartesi, 2 kere yolladım.

Ama hocam benim dediğim bu ASUS laptoplarda olan bir sorun mu eğer ASUS laptoplarda oluyorsa para iadesi alacağım olmuyorsa değişim yapacağım.

Ürünü 1 ay önce vatandan aldım, teslim aldığım gün gerçekleşti, evet yolladım ve değişim veya iadesi yapılacak pazartesi, 2 kere yolladım.

Ama hocam benim dediğim bu ASUS laptoplarda olan bir sorun mu eğer ASUS laptoplarda oluyorsa para iadesi alacağım olmuyorsa değişim yapacağım.​
ASUS laptoplarda olup olmadığı hususunda bilgi veremem çünkü güncel tecrübem yok. Ancak benim 7 sene önce aldığım ASUS marka laptop hala taş gibi çalışıyor.

Onun dışında malum enflasyon şartlarında bugün alabildiğimiz ürünü 1 hafta sonra aynı fiyata alamıyoruz. Dolayısıyla iade edilecek para ile aynı ayar ve özelliklerde yeni bir laptop alabiliyorsanız iade edin ancak aynı ayar ve özelliklerde bir laptop alamıyorsanız iade yerine değişim talep etmek daha mantıklı gözüküyor.

Öte yandan süreciniz olumlu ilerlediği için Tüketiciden kaynaklı haklarınızla ilgili kısma girmiyorum. Olumsuz bir durumda etiketlerseniz yardımcı olurum seve seve.​

ASUS laptoplarda olup olmadığı hususunda bilgi veremem çünkü güncel tecrübem yok. Ancak benim 7 sene önce aldığım ASUS marka laptop hala taş gibi çalışıyor.

Onun dışında malum enflasyon şartlarında bugün alabildiğimiz ürünü 1 hafta sonra aynı fiyata alamıyoruz. Dolayısıyla iade edilecek para ile aynı ayar ve özelliklerde yeni bir laptop alabiliyorsanız iade edin ancak aynı ayar ve özelliklerde bir laptop alamıyorsanız iade yerine değişim talep etmek daha mantıklı gözüküyor.

Öte yandan süreciniz olumlu ilerlediği için tüketiciden kaynaklı haklarınızla ilgili kısma girmiyorum. Olumsuz bir durumda etiketlerseniz yardımcı olurum seve seve.​

Cevabınız için çok teşekkürler hocam ASUS kullanan başka kişilerede sordum bu sorunu yaşamamışlar büyük ihtimal değişim yapacağım.

Dediğiniz gibi ürünü 25.700'e aldım ve şu anki fiyatı 27.500 TL oldu her gün daha da yükseliyor

Eğer bir sorun olursa aklımda olacaksınız hocam tekrardan sağ olun iyi günler :D

Bu laptopa sahibim oyunlarda donma sorunu var stuttering dediğimiz türden.
İade veya değişim yapacağım hangisini yapmalıyım bu sorun ASUS laptoplarında çok olan bir sorun mu?
Hocam tam olarak aynı modele sahibim ve aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdünüz veya iade değişim mi yaptınız

Hocam tam olarak aynı modele sahibim ve aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdünüz veya iade değişim mi yaptınız.

Değişim yaptım diğer laptopta aynı sprunu yaşayınca para iadesi alıp başka bir modele geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı