TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 alınır mı?

Aldım bile, kargoda geliyor, bir de RAM aldım yükseltme yapmak için.

Aldığım RAM modülü bu şekilde:

Yarın ya da ertesi gün gelince bana yazabilirsiniz.
Ben de bu laptoptan almayı düşünüyorum hocam. Gelince inceleme tarzı bir rehber yapar mısınız? Veya oyunlardaki FPS-sıcaklık durumlarını paylaşsanız da olur. Özellikle Valorant FPS durumu benim için önemli. Valorant oynuyorsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Öncelikle hayırlı olsun. Batarya günlük kullanımda prize takılı olmadan 3 saat civarı yeter mi? Kullandıktan sonra yazabilir misiniz?

Öncelikle hayırlı olsun. Batarya günlük kullanımda prize takılı olmadan 3 saat civarı yeter mi? Kullandıktan sonra yazabilir misiniz?

Merhaba, teşekkür ederim. Az önce test etme şansım oldu. iGPU modunu açmadan ve performans modunu seçip yaklaşık 1.5 saat boyunca 60% şarjdan kullanmaya başladım (Ultra pil sağlığı modu aktif). Bu kullanımım sonucunda 10% seviyesine düştü. Tahminen 100% şarjdayken 3 saate yakın götürebilir benim bu ayarlarım ile. Ama sessiz ya da Windows moduna alıp iGPU açarsanız ve standart web kullanımı yaparsanız daha fazla bile götürebileceğini öngörüyorum. Önümüzdeki günlerde o şekilde de kullanım yaparsam geri dönüp güncellerim ve tecrübelerimi aktarırım.

Edit: 8 GB RAM yükseltmesi yaptım. Bazı arkadaşların bahsettiği bir darboğaz vardı 8 GB RAM kullanımında. O sorun çözüldü. Ekran kartı 95-100% aralığına ulaşıyor haberiniz olsun.

Geri
Yukarı