ASUS TUF Gaming F15 FX506LH (2020) Neden Alınmamalı?

Bosuna FX516 altini almayin demiyorum. GF63 alsan daha kotu olurdu tek fani var onun. Modele bakmak lazim.
Bosuna FX516 altini almayin demiyorum. GF63 alsan daha kotu olurdu tek fani var onun. Modele bakmak lazim.

Hele o askeri saglamlik ust seviye sogutma tamamen faso fiso.

Hocam çift fanlı model GPU 92/CPU 100 görüyor. Undervoltla belki halledilebilir diye düşünüyorum. Bende sorunlar çözüldü diye aldım. Ama görüyoruz...

Hocam çift fanlı model GPU 92/CPU 100 görüyor. Undervoltla belki halledilebilir diye düşünüyorum. Bende sorunlar çözüldü diye aldım. Ama görüyoruz...

Sahsen TUF serisine hep karsi baktim ve hep hakli ciktim. MSI diye de her modele alinir gozuyle bakmayin GF serisi cok dusuk malzemeye sahip, Max-Q ekran karti var ve sogutmasi cok kotu. Hemen throothle yapiyor.

Sahsen TUF serisine hep karsi baktim ve hep hakli ciktim. MSI diye de her modele alinir gozuyle bakmayin GF serisi cok dusuk malzemeye sahip, Max-Q ekran karti var ve sogutmasi cok kotu. Hemen throothle yapiyor.
Hocam o zaman giriş düzeyde Acer Nitro 5/Lenovo Ideapad 3i nasıldır?

TUF serisi hiçbir zaman önermedim önermem de, en aşağısı ROG alınmalı ki o seride bile %1 bile olsa sıkıntı yaşanabiliyor -bknz: BEN yaşadım- yani o yüzden çok problemli bir seri TUF serisi... ROG bile bana sorun çıkardı ama en azından çok az sorun çıkaran ve genelde memnun eden bir seri ama TUF berbat ötesi ve rezalet...

TUF serisi hiçbir zaman önermedim önermem de, en aşağısı ROG alınmalı ki o seride bile %1 bile olsa sıkıntı yaşanabiliyor -bknz: BEN yaşadım- yani o yüzden çok problemli bir seri TUF serisi... ROG bile bana sorun çıkardı ama en azından çok az sorun çıkaran ve genelde memnun eden bir seri ama TUF berbat ötesi ve rezalet...
Forumda kaç kere konu açtım sorunlar çözüldü diyorlardı. Wi-Fi kartı rezaletini hüç düşünmemiştim.

• Acer Nitro 5 2020 (i5-10300H + GTX 1650Ti)
  • ASUS TUF Gaming F15 FX506LH (i5-10300H + GTX 1650)
  • Lenovo Ideapad Gaming 3i (Ryzen 5 4600H + GTX 1650)
Bu üç model arasından lanet olsun ki TUF'u seçtim..

Hocam o zaman giriş düzeyde Acer Nitro 5/Lenovo Ideapad 3I nasıldır?

Nitro AMD 4. Nesil ve Intel 11. Nesil ile ustu cok iyidir. Lenovo'larda 11300h in cok iyi olsugunu duydum sogutmada. 4600H ve ustu modelleri de iyidir sogutmada ama 10300H gibi modeller cok kotu.
Forumda kaç kere konu açtım sorunlar çözüldü diyorlardı. Wi-Fi kartı rezaletini hüç düşünmemiştim.

• Acer Nitro 5 2020 (i5-10300H + GTX 1650 Ti)
  • ASUS TUF Gaming F15 FX506LH (i5-10300H + GTX 1650)
  • Lenovo Ideapad Gaming 3I (Ryzen 5 4600H + GTX 1650)
Bu üç model arasından lanet olsun ki TUF'u seçtim.

Keske Lenovo alsaymissiniz.

Eskiden 95 görüyordum ve tozlanma gibi sorunlarda ortaya çıktı. Normalde 80 üstüne pek çıkmazdı zaten. 55-65 ise böyle giriş seviyesi kasalarda bir tık hayal gibi geliyor bana. Garantisi bitince zaten arkada ASUS'un açmadığı havalandırma kanallarını kendim açacağım.
80 üstüne çıkmama sebebi de BD PROCHOT. Sistem performansını mahvediyorlar soğutacağız diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı