ASUS TUF Gaming F15 sarjı 1 saatte bitiyor

Buğracakir26

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming F15 laptopum şarjı Full sadece Web'de geziniyorum. 1 saat bile sürmeden bitiyor şarjı, ne yapabilirim sizce bir sorunu mu var yoksa normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Silent modda kullan, güç ayarlarından Turbo Boost özelliğini kapat. Ayrıca işlemci Intel'mi, AMD'mi oda büyük önem taşıyor.

Intel işlemcim silentte iken öyle oldu zaten. MyASUS ile pil sorunu var mı diye tarattım bir sorun buldu onarım formu oluştur diyordu garantiye göndereyim mi sizce.

Intel işlemciler, AMD işlemcilere göre pil kullanım süresi olarak çok geride fakat, Silent modda 1 saat kullanım sunuyorsa sıkıntı var demektir.

Bu arada dediğim işlemleri uygulandın m?

Uyguladım Turbo Boost'u kapadım silentteydi zaten yine aynı pek bir değişiklik yok gibi 100'de 1saat kullanım gösteriyor ama taradigimda sorun bulmadı bu sefer anlamadım

Uyguladım Turbo Boost'u kapadım silentteydi zaten yine aynı pek bir değişiklik yok gibi 100'de 1saat kullanım gösteriyor ama taradigimda sorun bulmadı bu sefer anlamadım.

1 saat götermesinin önemi yok, Windows tam pil kullanım saatini veremiyor kendin saate bakıp kaç saat kullanıldığına bakman gerekli.

Bende bu laptoptan aldım bugün. Sizdeki 3050 ve i5 11.nesil olan mı? Eğer öyle ise laptopta herhangi bir sıkıntı var mı pil harici onu paylaşır mısın?

Bende bu laptoptan aldım bugün. Sizdeki 3050 ve i5 11.nesil olan mı? Eğer öyle ise laptopta herhangi bir sıkıntı var mı pil harici onu paylaşır mısın?
evet aynısından var 1haftadir kullanıyorum memnunum bi sıkıntısi yok yüksek grafikli oyunlarda bı tik fazla ısınıyor oda gayet normal oyunlarda yüksek FPS veriyor fanlarıda güzel çalışıyor turbo modda hemen soğutuyor cok bı seside yok suanlik güzel bilgisayar tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı