ASUS TUF Gaming F15 Wi-Fi bağlantısı kopuyor

airbus

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun oynarken Wi-Fi kopuyor. Çözüm bulamadım. MyASUS'ta 1 öneri var. Var mı? Bilgisi olan?

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS sürümün nedir? Bir de oyunlar Wi-Fi ile değil ağ kartıyla daha stabil olur. Ek olarak aygıt yöntecisine gir ve Wi-Fi kartını seç. Güç kısmından > Güç kazanmak için bu aygıt kapatılsın kısmındaki tiki kaldır.

BIOS sürümüm en son olan "312" sürümü, "11.08.2023" tarihinde. Benim sorunum kronik bence, Asusun uygulaması var MyASUS, oyun modu ayarı var orada onu açtım ve senin dediğin tiki kaldırdım belki biraz daha stabil oldu, kötü bir Wi-Fi kartı koymuşlar, zaten cihaz ilk geldiğinden beri masaüstündeyken gözlemliyordum denk geliyordu sorun oluştuğu anları yakaladığım çok oldu. Masaüstündeyken Sağ altta Wi-Fi simgesine baktığımda Wi-Fi nadiren bir bağlantıdan kopup 3-4 saniye sonra otomatik Wi-Fi'ya geri bağlanıyordu cihaz. Yapmadığım yöntem kalmadı en son USB ile format ve çözüm yok :), Garanti bozuluyor Wi-Fi kartını değiştirirsem, servislerine kendim Wi-Fi kartını yollasam kendileri gene değiştirmiyorlar, biz kendi bildiğimizi koyarız gibisinden cevap aldım servisten. Cihazın çıktığı tarihe ait entegreli ürün koyuyoruz dediler. Dediklerini yaptım kesin çözüm yapamadım. Ping 500 üzerine çıkınca sağ üstte kırmızı error tarzı uyarı yazısı geliyor (Warning cl_flushentitypacket) :D 400-500 altı olursa dona dona ilerliyor karakter CS'de.

Oyun oynarken Wi-Fi kopuyor. Çözüm bulamadım. MyASUS'ta 1 öneri var. Var mı? Bilgisi olan?

Eki Görüntüle 2016958
Çözüm bulabildiniz mi ? My asustan wifi denetlemesinde bendede aynı bu ekran var, wifiden ara sıra kopuyor cihaz 2-3 saniye sonra geri bağlanıyor. Oyunlarda ping yiyorum ağır vs.vs. Wifi kartları dandik sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı