ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Buradan ve NVIDIA sitesinden ekran kartı driverini indiriyoruz.

Hocam etmedim ama bildiğim şey 8 GB RAM yanına bir adet daha eklemezseniz asla kartın potansiyelini alamazsınız. Forumda arkadaş 90 100 alıyordu RAM'dan sonra 200 falan gördü.

Tamamdır, teşekkür ederim cevabınız için.

Kasa, ekran, klavye gayet kaliteli. Premium hissi veriyor. Alt kısmı ve sağ sol arka yerler havalanması için boşluk bırakılmış. Soğutucu ile kullandigim zaman 1 saat ultrada CS:GO oynadım.(işlemci katili) 82 oldu en fazla.
Performans olarak gtx 1660 TI ile az çok aynı ama DLSS olan oyunlarda çok çok fazla fark atıyor GTX 1660 TI karta. Islemcı zaten son nesil. RAM için 3200 mhz cl22 ram alabilirsin.
CS GO da hangi ayarlarda kaç FPS veriyor? Şu an 8 gb ram kullanıyorsunuz değil mi?

TUF'lar ısınma sorunlu haberin olsun, bazıları yok değil falan diyor inadına, inanma onlara o kadar para veriyorsun düzgün bir şey al bence.

Hepinize teşekkür ederim. Bu modeli satın aldım. Aynı şekilde benim gibi laptop veya herhangi bir elektronik almaya karar veren arkadaşlara tavsiyem, bir karar verdiyseniz asla beklemeyin, hemen alın. 2 gün önce sipariş vermemiş olsam bugün aynı cihazı 9500TL değil 11000TL'ye almak durumunda kalacaktım. 1500 TL fark etti 2 günde. Şaka gibi.

Hepinize teşekkür ederim. Bu modeli satın aldım. Aynı şekilde benim gibi laptop veya herhangi bir elektronik almaya karar veren arkadaşlara tavsiyem, bir karar verdiyseniz asla beklemeyin, hemen alın. 2 gün önce sipariş vermemiş olsam bugün aynı cihazı 9500TL değil 11000TL'ye almak durumunda kalacaktım. 1500 TL fark etti 2 günde. Şaka gibi.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı