ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 vs Monster Abra A5 V17.2

Eski TUFlar onlar artık anlayın yahu. Her gün forumda 10 kez anlatıyoruz.
Yenileri de ısınıyor
Bu trollü ciddiye almayın. Cihazı eline almadan kullanmadan her ASUS TUF konusuna ısınıyor yazıyor. Ben ASUS TUF'ların hem 2020 modelini hem de 2021 modelini kullandım. Şu an FX506hc modeline iki haftadır sahibim önceki modellerle alakası yok. Isınma sorunu eski TUF A15'lerde vardı. Yeni nesil A15'ler bile ısınmıyor. Bu inceleme 2021 model A15'lerle ilgili yeni yayınlandı aradaki farkları anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da Intel versiyonları için yapılan bir inceleme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da benim kendi incelemem var.

@blackweather

Asıl seni ciddiye almasınlar, diğer markalara göre çok ısınıyor, milleti yanıltma.

10 nesil TUF'ları asla önermeyen biri olarak ben 11. nesilde TUF öneriyorum çünkü kasayı düzeltmişler. Yeni kasada ekstra 1 hava kanalı var ve bakır boru sayısı da artmış. Yani 11. nesil TUF'lar alınır.
Fakat 3050 ile 3050 Ti arasındaki fark bildiğim kadarıyla 1650 ile 1650 Ti arasındakinden daha fazla. Monster'daki ekran kartı kaç W bu da önemli.

Yenileri de ısınıyor

Asıl seni ciddiye almasınlar, diğer markalara göre çok ısınıyor, milleti yanıltma.
Nasıl daha çok ısınıyor diğer markalara göre?
Gözün varsa aç youtube testlerini izle.

Yenileri de ısınıyor

Hadi ben bilişimci olmama rağmen bilmiyorum da seni mi ciddiye alsınlar? Elinde daha TUF cihaz yok, yeni nesil ile 2020 modeller arasındaki farkları bile bilmiyorsun. Ben sırf soğutmasını insanlara göstermek için incelemesini bile yaptım sen ne yaptın boş keseden sallamak dışında. Yurt dışında bu cihazın incelemesini yapan büyük youtube kanalları editörler vs de bilmiyor bir Venesli biliyor :D

Aida64'den 5 dklık stress testi yaptım. Bak bakalım ısınıyormuymuş. İşlemci throttle'a bile girmedi. Bir daha da burada öyle işkembenden sallayıp milleti yanıltma.
stabilitytest.png
Ekran görüntüsü 2021-07-24 194411.png

Son düzenleme:
Hadi ben bilişimci olmama rağmen bilmiyorum da seni mi ciddiye alsınlar? Elinde daha TUF cihaz yok, yeni nesil ile 2020 modeller arasındaki farkları bile bilmiyorsun. Ben sırf soğutmasını insanlara göstermek için incelemesini bile yaptım sen ne yaptın boş keseden sallamak dışında. Yurt dışında bu cihazın incelemesini yapan büyük youtube kanalları editörler vs de bilmiyor bir Venesli biliyor :D

Aida64'den 5 dklık stress testi yaptım. Bak bakalım ısınıyormuymuş. İşlemci throttle'a bile girmedi. Bir daha da burada öyle işkembenden sallayıp milleti yanıltma.
Eki Görüntüle 1117113Eki Görüntüle 1117114
Hocam acımamışsınız.

Hadi ben bilişimci olmama rağmen bilmiyorum da seni mi ciddiye alsınlar? Elinde daha TUF cihaz yok, yeni nesil ile 2020 modeller arasındaki farkları bile bilmiyorsun. Ben sırf soğutmasını insanlara göstermek için incelemesini bile yaptım sen ne yaptın boş keseden sallamak dışında. Yurt dışında bu cihazın incelemesini yapan büyük YouTube kanalları editörler vs de bilmiyor bir Venesli biliyor :D

AIDA64'ten 5 dakikalık stress testi yaptım. Bak bakalım ısınıyormuymuş. İşlemci Throttle'a bile girmedi. Bir daha da burada öyle işkembenden sallayıp milleti yanıltma.
Eki Görüntüle 1117113Eki Görüntüle 1117114

Hocam testi hangi güç modunda yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı