ASUS TUF Gaming FX506LHA vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
16000
ASUS TUF kullandım ve kötü bir kalitesi yok. ROG modellerle aynı kalitede kasaya sahip. (ROG Scar Edition hariç)

TUF'ın soğutması pek iyi değil genel olarak ve MUX Switch olmadığı ve tek kanal bellek kullanıldığı için düşük performans sorunları oluyor oyunlarda.

Ben açıkçası kullandım ve sevdim ama Lenovo cidden iyi.

@Artoria Pendragon ustam sipariş verdim laptopu fakat RAM konusunda tereddütte kaldım laptoptaki ile aynı RAM olması gerek miyor muydu MHz olarak demiyorum marka olarak model olarak.

Son düzenleme:
Garanti bozulmaz zarar vermediğiniz sürece, yukarıdada dediğim gibi aynı marka olması şart değil ozellikleri uyması yeterli.

Ustam vallahi Allah razı olsun 2gündür çok yardım ettin fakat benim arkadaş beni korkuttu açtın mı altını garanti devre dışı diyor o korkutuyor beni sana da güvenmek istiyorum kullandığın için ama korkuyorum.

Bide ustam attın ram güzel ama kingston buldum bilinen marka o daha mantıklı geldi

Ustam vallahi Allah razı olsun 2gündür çok yardım ettin fakat benim arkadaş beni korkuttu açtın mı altını garanti devre dışı diyor o korkutuyor beni sana da güvenmek istiyorum kullandığın için ama korkuyorum.

Yok hocam forumda çokça RAM ekleyen kişi var bu cihaza, Lenovo'larda garanti dışı kalmiyor isterseniz kendiniz arayıp sorun.

Kingston'da alabilirsiniz özellikler aynıysa size kalmış.

Ustam bilemedim ya sen açıp kendin mi RAM taktın.@Ege Hanedar

Yok hocam forumda çokça RAM ekleyen kişi var bu cihaza, Lenovo'larda garanti dışı kalmiyor isterseniz kendiniz arayıp sorun.

Kingston'da alabilirsiniz özellikler aynıysa size kalmış.
Sağolun ustam tekrardan

Size güveniyorum ustam herhalde sizde ram yükseltmesi yaptınız alıyorum bir tane o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı