ASUS TUF Gaming FX706LI-HX200 nasıl?

Bütçe
8000-8500
benimde uzun süredir takip ettigim bir makine güzel bir indirime girerse almayı düşünüyordum aslında bunun 1660ti 'li olanı vardı bi ara 9500 TL civarlarında seyrederken almayı planladım 9bine düşerse alacaktım ne yazıkki adam elindeki bütün makineleri sattı ve ilanı kapatınca öyle kalakaldım

Edit: eğer alınacaksa kesinlikle ASUS alınmalı, bütün makineleri inceledim monsterda kullanılan materyal kalitesi düşük ne yazıkki uzun kullanımlarda bobinlerden cızırtı coil whine vs gibi sesler çıkartıyor, lenovo PC lere karşı hiç ısınamadım, arkadaşımın y520 anakartı yanınca tırstım almaktan vazgeçtim ayrıca iş yerimize 2 adet lenovo AİO Pc'lerin anakartları yanınca dahada uzak durdum, Acer notebooklarda ise klavye soyulma problemi ve eski tip laptop kasalarında ısınma mevcut (yeni tip kasaları sogutmaları iyi ama yinede klavye soyulmasını çözememiş) MSI hakkında net bir bilgim yok onun için yorum yapamayacağım ama olumsuz bir şeyede rastlamadım. Bu arada benim şuan kullandıgım ASUS FX503VD gtx1050 ile çok AAA oyunlar oynamadıgım için işimi görüyor ama gönül ister bir tık üst model, en azından 1650ti li bi laptoba geçmek ama bütçe sıkıntım var

Son düzenleme:
Benim de uzun süredir takip ettigim bir makine güzel bir indirime girerse almayı düşünüyordum aslında bunun 1660 Ti'li olanı vardı bir ara 9500 TL civarlarında seyrederken almayı planladım 9bine düşerse alacaktım ne yazık ki adam elindeki bütün makineleri sattı ve ilanı kapatınca öyle kalakaldım.

Edit: Eğer alınacaksa kesinlikle ASUS alınmalı, bütün makineleri inceledim Monster'da kullanılan materyal kalitesi düşük ne yazık ki uzun kullanımlarda bobinlerden cızırtı coil whine vs gibi sesler çıkartıyor, Lenovo PClere karşı hiç ısınamadım, arkadaşımın Y520 anakartı yanınca tırstım almaktan vazgeçtim ayrıca iş yerimize 2 adet Lenovo AiO PC'lerin anakartları yanınca daha da uzak durdum, Acer notebooklarda ise klavye soyulma problemi ve eski tip laptop kasalarında ısınma mevcut (yeni tip kasaları sogutmaları iyi ama yine de klavye soyulmasını çözememiş) MSI hakkında net bir bilgim yok onun için yorum yapamayacağım ama olumsuz bir şeyede rastlamadım. Bu arada benim şu an kullandıgım ASUS FX503VD GTX1050 ile çok AAA oyunlar oynamadıgım için işimi görüyor ama gönül ister bir tık üst model, en azından 1650 Ti'li bir laptopa geçmek ama bütçe sıkıntım var.

Lenovo ve MSI'ın hakkını yememek lazım, ASUS, Lenovo, MSI üçlüsünden şaşılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı