Çözüldü ASUS TUF Gaming GT301 nasıldır?

• Konuyu başlatan Tortue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 17B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Bu ürün nasıldır, bu ürünün yerine önerebileceğiniz alternatif ürün var mıdır? Kullanan arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum. İçerisinde bulunan fanlar sessiz mi özellikle, hava akışı sağlam mıdır?

1601744849240.png

Çözüm

Rev200+High Power GD 750 güzel gitmez değil ha. :)

O ROG kartı dik tutmak güzel olur yalnız dik olduğu için en fazla 32cm GPU desteği var.
Son soru, ekran kartını çok güçlü bir şey ile değiştirir misin?

Ona göre Watt hesabı yaparım dedim. Zaten işlemci 3600 yeni almıştın.

RTX 2 serisi olabilir hocam bunun üstüne de çıkmam, altı da olabilir. (Bu durumda verdiğim bütçeye zor olabilir sanırım kasa ve PSU bulmak, hep zoru istiyorum nedense. :))

O ROG kartı dik tutmak güzel olur yalnız dik olduğu için en fazla 32cm GPU desteği var.

Çözüm

Teşekkür ederim önerileriniz için. :)

Bu kasa hoşuma gitti radyatör konusunda da oldukça iyi iş çıkaracağını düşünüyorum yalnız ön taraf mesh değil bu yüzden vazgeçtim.

Eğer bunun fiyatı uçmaz ise düşüneceğim, gayet güzel duruyor, ön panel de mis gibi mesh.

1601751034709.png

Dosya Ekleri

• 1601750449747.png
    1601750449747.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 68
MB511 ARGB versiyonu ve MWE V2 650W 80+ Bronze var. Bence o da gayet alınabilir bir model özellikle de o paraya.

Peki bu kasanın ARGB fanlarını B450M S2H'dan kontrol edebilir miyim? LED_CPU adında bir çıkış var fakat RGB kontrolü için çıkış bulamadım bu anakartta.

Elimdeki güç kaynağı iade edilebilseydi CM MWE alacaktım, sanırım bu benim için bir fırsat. :)

Maalesef LED_CPU 12V ve 4 pin giriş, kasa 3 pin ve 5V ARGB giriş istiyor.

Ama bildiğim kadarıyla içinde kontrolcü ve çoklayıcı görevi gören bir kart olmalı. Reset tuşu ile kontrol edilir belki, bir bakın isterseniz.

Anladım, çok da önemli değil aslında ama kontrol etmek de isterdim.
Birkaç gün içerisinde düşünüp halledeceğim ama kararım CM MB511 şimdilik. Çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için. :)

Geri
Yukarı