ASUS TUF Gaming GTX 1650 laptop 5 sene götürür mü?

• Konuyu başlatan 470878
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 660
Hocam açıkçası 1650 den öyle bir beklentim yok. Ama olur kendimi aşarsam yeni çıkan oyunları fazla zorlanmayacak şekilde oynarım.
Dostum şu an ben de 1650-Ryzen 7 kullanıyorum yeni çıkan FSR'li oyunlarda performansı tatmin ediyor. Şöyle bir öngörü yapabilirim 5 yıl içinde çıkacak oyunları Low +FSR ile oynayabilirsin.

Bu çok daha iyi olur:

@Artoria Pendragon

Maalesef bu laptopu alamam. Hem bütçemin üstünde hem de bize ait olan kartta sadece 4 ay taksit yapıyorlar.

Ziraatbank Bankkart veya Bonus kart.
92.169,6819.527,13
Bu miktara denk geliyor aylik 9 taksit ile ama belki dusunrusunuz. Bu cihaz sizin attiginizdan 1bin lira daha fazla ama ozellik bakimindan 2 3 yil acik ara onde.

Ek olarak bu cihaz da var. 100TL daha ucuz taksiti.

Arkadaşlar bahsettiğim laptop;

Bu laptopu Allah'ın izniyle LGS'den sonra almayı planlıyorum. Fazla ağır işlerle uğraşmıyorum en az 5 sene götürür mü?

Oyun olarak genellikle Minecraft CS 1.6 ve ETS 2 oynuyorum. Bu tarz veya düşük sistem gereksinimli oyunlar oynuyorum.
Program olarak ise sadece Bandicam, VirtualBox ve VMware workstation kullanıyorum.

Not: Monster gibi markalar sevmiyorum. Özellikle Acer HP ASUS veya MSI olmasına özen gösteriyorum.

LGS'den sonraya o laptop kalmaz. Sen LGS'den sonra yeni konu açarsın bütçe belirersin. Bizde yardımcı oluruz. Beni etiketleyebilirsin.

92.169,6819.527,13
Bu miktara denk geliyor aylik 9 taksit ile ama belki dusunrusunuz. Bu cihaz sizin attiginizdan 1bin lira daha fazla ama ozellik bakimindan 2 3 yil acik ara onde.
Hocam dediğim gibi LGS den sonra alacağım. O zaman ne olur belli değil. O yüzden bu Asus laptopu seçmiştim. Eğer maaşlara tekrar zam gelirse veya daha iyi ekonomik durmumuz olursa 3050 Victuslara bakacağım.

Amazonun taksit imkani da var sanirim 12aya kadar bir bakabilirsiniz buna da. hem ayni fiyat hem de taksiti uyuyor. Yani attiginiz cihaz gercekten para israfi.

Geri
Yukarı