ASUS TUF Gaming H3 7.1 vs. Hyper X Cloud Stinger Core

H3 deneyip iade ettim çünkü. Ses kalitesi berbat, rahat değil ve mikrofonu eh işte. Cloud Core denemedim ama Cloud Stinger'ın alt modeli olduğunu düşünürsek deneyip görmeme bile gerek yok.

Cloud Stinger bu ikisini ezer geçer.
Bende şuan H3 kullanıyorum fakat ses kalitesi gayet iyi. Ayrıca 5 6 saat hiç çıkartmadan kullandım ve aşırı rahat geldi bana.

H3 deneyip iade ettim çünkü. Ses kalitesi berbat, rahat değil ve mikrofonu eh işte. Cloud Core denemedim ama Cloud Stinger'ın alt modeli olduğunu düşünürsek deneyip görmeme bile gerek yok.

Cloud Stinger bu ikisini ezer geçer.
Valla iyi hoş da en ucuzu 604 tlymiş biraz aşıyor işte 100 daha çıksam desem bu sefer ondan da 100 daha çıksam şu olur falan uzuyo bu iş ya... Başka önerebileceğin kulaklık var mı acaba 500tlye kadar? Varsa bi bakıp değerlendirsem

Kardeşim, attığım linkteki 521 TL. Bakmadın mı?
Ah gözlerim.. Şimdi görüyorum mazur gör😁 Peki şöyle bir soru daha sorsam Rampage Drop Plus'ı çok övmüşler fiyatı da biraz makul tabi kafama yatmadı değil çünkü çok fazla kişi övmüş cidden. Onun hakkında var mı bi bilgin alınır mı?

Ah gözlerim.. Şimdi görüyorum mazur gör😁 Peki şöyle bir soru daha sorsam Rampage Drop Plus'ı çok övmüşler fiyatı da biraz makul tabi kafama yatmadı değil çünkü çok fazla kişi övmüş cidden. Onun hakkında var mı bi bilgin alınır mı?
HyperX alabiliyorken Rampage almak saçmak olur. Cloud Stinger al geç, pişman olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı