ASUS TUF Gaming K3 alınır mı?

Bütçe
2000

BarışBskn

Centipat
Daha fazla  
Soruyu gördünüz şu an İtopya da 1600 TL alınır mı? Yoksa daha iyileri var mı? Ya da herhangi bir sorunla karşılaşan, Corsair K70 alacaktım vazgeçtim arada 700 TL fark var.

1600 TL'ye daha iyisini bulabileceğinizi düşünüyorum. Bende K3 kullanıyorum. Furylevel Y1 veya XPG Summoner bakabilirsiniz.

Hayır, gayet memnunum. Sadece yazılımı (Armoury Crate) biraz sıkıntı çıkarıyor arada sırada. İşlemcim kötü olduğu için çok fazla işlemci vs kullanıyor ama arka planda çalışmasına gerek yok. Tek sorunum yazılımıyla.

Dostum yay sesi çok mevcut attığın klavyelerde logi 512 brown vardı bende alır almaz iade ettim yay sesinden dolayı yay sesi sorunu olmayan tek klavye şu an K3 bayağı araştırdırdım K70'i de o açıdan iptal ettim.

Dostum yay sesi çok mevcut attığın klavyelerde logi 512 brown vardı bende alır almaz iade ettim yay sesinden dolayı yay sesi sorunu olmayan tek klavye şu an K3 bayağı araştırdırdım K70'i de o açıdan iptal ettim.

Kardeşim bende kaç gündür araştırıyorum K3 olsun Black Widow olsun adamlar klavye beğenmiyor hangisini alayım diyorum bilmiyorum diyorlar bunlara kalırsa hiçbir şey alamazsın Redragon Kumara falan alırsın tek bildikleri klavye o çünkü.

Kardeşim bende kaç gündür araştırıyorum K3 olsun Black Widow olsun adamlar klavye beğenmiyor hangisini alayım diyorum bilmiyorum diyorlar bunlara kalırsa hiçbir şey alamazsın Redragon Kumara falan alırsın tek bildikleri klavye o çünkü.

O kadar haklısın ki kardeşim neyi alacağımı şaşırdım vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı