Elektronik ASUS TUF GAMING VG248Q1B 24" 165 Hz 0.5 ms 2.944 TL

Yani hocam bende monitör almayı düşünüyorum BenQ Zowie XL2411k ile arasında kaldım. Denediğinizde yazarsan sevinirim.

2411k alabilecek bütçen varsa al. ASUS'a Zowie ayaklığı alsan taksan 200-400TL daha masraf eklenecek.
Ayrıca DyAc'da cabası. 2411k bütçesiyle başka modele para vermeye gerek yok.

Ben bütçem azaldığı için bunu aldım (normalde 4-4.2K civarıydı - 3.3K'ya düştü).

@Emircan125 monitör geldi, 1 saat falan ayarlarıyla uğraştım. Şu an için ELMB'nin köşelerde gölgelenme yapması dışında memnunum.
Zowie'nin DyAc teknolojisinde bu yok işte, bu yüzden 2411k daha iyi bir tercih olur bütçen varsa.

İnceleme: İnceleme: ASUS VG248Q1B 0.5ms 165 Hz monitör

Son düzenleme:
2411k alabilecek bütçen varsa al. ASUS'a Zowie ayaklığı alsan taksan 200-400TL daha masraf eklenecek.
Ayrıca DyAc'da cabası. 2411k bütçesiyle başka modele para vermeye gerek yok.

Ben bütçem azaldığı için bunu aldım (normalde 4-4.2K civarıydı - 3.3K'ya düştü).

@Emircan125 monitör geldi, 1 saat falan ayarlarıyla uğraştım. Şu an için ELMB'nin köşelerde gölgelenme yapması dışında memnunum.
Zowie'nin DyAc teknolojisinde bu yok işte, bu yüzden 2411k daha iyi bir tercih olur bütçen varsa.

İnceleme: İnceleme: ASUS VG248Q1B 0.5ms 165 Hz monitör

BenQ 2411k alacaktım ama ülke enflasyon sağ olsun fiyatı 4700 olmuş.

Arkadaşlar TN panel alınmaz diye bir gaye yok. Günlük kullanımda da gayet iş görüyorlar.

Profesyonel oyuncular için tepkime süresi çok önemli. Tepkime süresi sırayla;
TN>VA>IPS.

0.5 ms GtG, 165Hz ve TN panele sahip. Alınabilir bir model.
Ips paneller Va panellerden daha hizli hocam. VA paneller en gec tepkime suresi olan monitorlerdir. Zamaninda cok arastirdim monitor alirken o yuzden ips aldim. Oradan biliyorum.

Geri
Yukarı