ASUS TUF Gaming VG24VQR monitörde ghosting

batıkann

Centipat
Daha fazla  
Dün teslim aldığım ASUS TUF Gaming VG24VQR monitörde aşırı belirgin bir şekilde ghosting var. Özellikleri olarak beğendiğim bütçeme makul bir monitör iade etmek istemiyorum. Hepsiburada yorumlarında ghostingin olmadığını yazan kullanıcılar da var ghostingi azaltmak için ne yapabilirim? Ya da önerebileceğiniz bir monitör var mı? Aynı fiyat bandında ve benzer özelliklere sahip.

Dün teslim aldığım ASUS TUF Gaming VG24VQR monitörde aşırı belirgin bir şekilde ghosting var. Özellikleri olarak beğendiğim bütçeme makul bir monitör iade etmek istemiyorum. Hepsiburada yorumlarında ghostingin olmadığını yazan kullanıcılar da var ghostingi azaltmak için ne yapabilirim? Ya da önerebileceğiniz bir monitör var mı? Aynı fiyat bandında ve benzer özelliklere sahip.

ASUS TUF 165 Hz VA panellerinin çoğunda ghosting var hocam. Keşke almadan önce konu açsaydınız.

Yorumlarda görmüştüm ama bazıları da ghosting yok demişti o yüzden sipariş verdim. Benzer özelliklere yakın monitör var mı öneriniz. Pivot olsun istiyorum.

Ben de bunu düşünüyordum fakat Amazon'da ve Hepsiburada'da bulamadım diğer satıcılar pek arkasında durmuyor iade hakkı mevcut değil trendyol gibi yerlerde yeni aldığım monitör için uğraşmak istemiyorum ASUS'a göndermekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı