Elektronik ASUS TUF H7 Wireless 7.1 Kulaklık 1692 TL

G933 bende var şu an hayatımda bu kadar ağır bir kalas görmedim bakın kalas diyorum oradan pay biçin Logitech tasarım olarak iyi bir kulaklık yapsada bence kalite olara sınıfta kaldığı bir kulaklık açma kapama tuşu fix ile uğraşırsınız.

Bu saatten sonra herhangi bir Logitech ürününe para vermem zaten de kıyaslama açısından sormuştum sadece. Ses kalite ve yükseklik olarak. Bende G633 var artık kablosuz bir şeye geçmem gerekli. Sorun çıkarmayacak kusursuza yakın bir şey arıyorum. Cloud 3 Wireless mi beklesem acaba?

Bu saatten sonra herhangi bir Logitech ürününe para vermem zaten de kıyaslama açısından sormuştum sadece. Ses kalite ve yükseklik olarak. Bende G633 var artık kablosuz bir şeye geçmem gerekli. Sorun çıkarmayacak kusursuza yakın bir şey arıyorum. Cloud 3 Wireless mi beklesem acaba?

Hocam kablosuz kulaklıktan kablolu performansı almak isterseniz bütçeyi 6K civarına çıkarmanız gerekir. Ben birçok kulaklık denedim kabloluda aldığım keyifi vermiyor maalesef.

Hocam kablosuz kulaklıktan kablolu performansı almak isterseniz bütçeyi 6K civarına çıkarmanız gerekir. Ben birçok kulaklık denedim kabloluda aldığım keyifi vermiyor maalesef.

Hangisi onlar işte? Para sıkıntı değil ama 10-12K falan vermem. 5-6k ideal. Yurt dışından da alabilirim (giderek).

Kulaklık geldi mükemmel basslar ve ses kalitesi kablosuz bir kulaklık için gayet yeterli benim için tek problem maalesef G933'ten 1 tık hafif olsa da yine de ağır bir G535 konforu yok yalnız ses olarak G535 tokatlar Mic orta seviye ama benim harici mikrofonum var zaten o yüzden çok problem değil 1600 TL'ye kablosuz bu kalitede bir kulaklık bulamazsınız kaçırmayın derim malzeme kalitesi 10/10 pedler çok kaliteli benim açımdan tek sıkıntısı kusur değil sadece 1 tık ağır geldi.

Son düzenleme:
Kulaklık geldi mükemmel basslar ve ses kalitesi kablosuz bir kulaklık için gayet yeterli benim için tek problem maalesef G933'ten 1 tık hafif olsa da yine de ağır bir G535 konforu yok yalnız ses olarak G535 tokatlar Mic orta seviye ama benim harici mikrofonum var zaten o yüzden çok problem değil 1600 TL'ye kablosuz bu kalitede bir kulaklık bulamazsınız kaçırmayın derim malzeme kalitesi 10/10 pedler çok kaliteli benim açımdan tek sıkıntısı kusur değil sadece 1 tık ağır geldi.

Hocam G933 366g, ASUS TUF H7 442g H7 daha konforlu olduğundan galiba daha hafif geliyor.

Müzik performansı kötüymüş kitguru da söylemişler. Benim gibi almak için bahane arayanları durduracak bir not olsun. İhtiyaç yoksa paranızı çarçur etmeyin.

Hocam G933 366g, ASUS TUF H7 442g H7 daha konforlu olduğundan galiba daha hafif geliyor.

Sanırsam hocam bana hafif gibi geldi.

Müzik performansı kötüymüş kitguru da söylemişler. Benim gibi almak için bahane arayanları durduracak bir not olsun. İhtiyaç yoksa paranızı çarçur etmeyin.

Kim diyor onu yahu müzik ve oyun performansı gayet yeterli tabii ki 6Klık kulaklık gibi değil ama 1.6k ya alınabilecek en iyi kulaklık.

2 senedir kullanıyorum almaya niyetliler varsa kulaklık konusundan çok anlamamakla beraber yorumlarımı ekleyeyim;
Ses kalitesi Macbook hoparlörü ile aşağı yukarı aynı kalitede. Müzik dinlerken vs hiçbir şekilde patlama cızlama hissetmiyorsunuz tabii ki :)
Çekim mesafesi oldukça iyi araya 3 duvar falan alınca ancak ufak kesilmeler yapıyor.
Ses izolasyonu konusunda pek iyi konuşamayacağım. Airpods Pro Gen1'e kıyasla solda sıfır kalıyor zaten HyperX Cloud II kullanan varsa ona kıyasla da oldukça kötü.
Pedleri oldukça büyük ve rahat çoğunlukla terleme yapmıyor.
Şarjını ben açıkçası kolay kolay bitiremiyorum. Yaklaşık 1-1.5 hafta hatta bazen daha fazlası ortalama kullanımda gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı