ASUS TUF laptop güç tuşuna basınca siyah ekranda kalıyor

CaBul

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dün laptop masamda kuruluydu daha sonra Windows'u kitleyip masadan kalktım geldiğimde siyah ekran vardı açılmadı kapatıp açtım düzelmedi hala da aynı çalışıyor fakat ekranda tepki yok içini açtım RAM'leri vs. çıkarıp taktım pili söküp çalıştırmayı denedim ama durum hala aynı ne yapılabilir başka garantiye göndermek istemiyorum arka kapak vidasından 1 tanesi düşmüş. Kabul etmeyebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme: Cihazı servise yolladım eksik vidadan sorun çıkartmadılar ama geçen sene döktüğüm çeyrek bardak çay'dan kaynaklı sıvı teması olduğunu söylediler. Anakart ve klavye değişimi için toplam 26 bin TL bir fatura çıkardılar ki cihazın 0'ı 24bin ne yapacağımı düşünüyorum şu an yenisini alacak bir bütçem de yok mahalle bilgisayarcılarına yolumuz düştü gibi gözüküyor.

Güncelleme: Cihazı servise yolladım eksik vidadan sorun çıkartmadılar ama geçen sene döktüğüm çeyrek bardak çay'dan kaynaklı sıvı teması olduğunu söylediler. Anakart ve klavye değişimi için toplam 26 bin TL bir fatura çıkardılar ki cihazın 0'ı 24bin ne yapacağımı düşünüyorum şu an yenisini alacak bir bütçem de yok mahalle bilgisayarcılarına yolumuz düştü gibi gözüküyor.
Demli miydi çay? Çeyrek bardaktan ne olur deseydin.

Geri
Yukarı