ASUS TUF RTX 3070 mining ayarları

BlackJackTR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ASUS TUF RTX 3070 OC ekran kartımla mining yapmaktayım fakat stabil ayarları bir türlü tutturamadım. Aynı kart ile mining yapan arkadaşların MSI Afterburner programına girdikleri ayarları bana atmaları mümkün mü? Ek olarak da incorrect ETH share from GPU hatası alıyorum claymore kullanıyorum.

Eğer incorrect share hatası alıyorsanız frekansları çok yükseltmiş olabilirsiniz.

1614454679383.png

Bu ayarları kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar ASUS TUF RTX 3070 OC ekran kartımla mining yapmaktayım fakat stabil ayarları bir türlü tutturamadım. Aynı kart ile mining yapan arkadaşların MSI Afterburner programına girdikleri ayarları bana atmaları mümkün mü? Ek olarak da incorrect ETH share from GPU hatası alıyorum claymore kullanıyorum.
+1400 mclock
+0 clock
%56 plimit ve 130w 62mhash hedefi için afterburner ayarı. Kullandığın OS hive olmalı.

Bende Palit RTX 3070 kullanıyorum.
Power limit %52
Core clock -502
Memory clock +1300 tavsiye ediliyor ama ben +1500 yaptım ve stabil bir şekilde kullanıyorum bir aydır.
Fan ayarım ise otomatikte %30 civarında.
Sıcaklık 55-57 derece arası gidip geliyor, güç tüketimi ise 125W.
Kullandığım miner programı ise t-rex gayet stabil çalışıyor, 60-63 mhs arası alıyorum.
Havuz olarak binance pool öneririm, 24 saatte bir kazdığın Ethereum miktarını cüzdanına atıyor.

Bende Palit RTX 3070 kullanıyorum.
Power limit %52
Core clock -502
Memory clock +1300 tavsiye ediliyor ama ben +1500 yaptım ve stabil bir şekilde kullanıyorum bir aydır.
Fan ayarım ise otomatikte %30 civarında.
Sıcaklık 55-57 derece arası gidip geliyor, güç tüketimi ise 125W.
Kullandığım miner programı ise t-rex gayet stabil çalışıyor, 60-63 mhs arası alıyorum.
Havuz olarak binance pool öneririm, 24 saatte bir kazdığın Ethereum miktarını cüzdanına atıyor.
-502 cclock ve 125w ile 63mhash biraz ütopya

Herkese cevaplarından dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar.Son olarak ayarları sizden aldığım yanıtlar doğrultusunda bu şekilde ayarladım.Hatalı yada gözden kaçan bir durum var ise yazarsanız sevinirim.Değerler iyi mi sizce ? Bu şekilde bırakmalı mıyım ?

Dosya Ekleri

• test.jpg
    test.jpg
    184,7 KB · Görüntüleme: 553
Herkese cevaplarından dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar.Son olarak ayarları sizden aldığım yanıtlar doğrultusunda bu şekilde ayarladım.Hatalı yada gözden kaçan bir durum var ise yazarsanız sevinirim.Değerler iyi mi sizce ? Bu şekilde bırakmalı mıyım ?
hocam selamlar bende bu kartı almayı düşünüyorum da mining performansından memnun musunuz sorunu hallettiniz mi ? sıkıntı veya farklı bir durum yaşattı mı size ? ısınma bobin , mh kazma performansı nasıl acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı