ASUS TUF VG27VQ Monitörun kenarındaki siyahlıklar

gogo1371

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. ASUS TUF VG27VQ monitör aldım yeni. Ekranın etrafında siyah şerit var. Tam kaplanmıyor ekran nasıl düzeltebilirim?

04b1640f-8855-4faa-a93b-ad71581703cd.jpg

Resimde sağdaki monitör. Çözünürlük 1920X1080.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir problem gözükmüyor. Aynı ürünü sipariş ettim kargoda 1 haftadır yarın gelecek gibi ürün nasıl hocam çok merak ediyorum ürünü gelmedi bir türlü beklenti yüksek. Hayal kırıklığı yaşar mıyım.

Bir problem gözükmüyor. Aynı ürünü sipariş ettim kargoda 1 haftadır yarın gelecek gibi ürün nasıl hocam çok merak ediyorum ürünü gelmedi bir türlü beklenti yüksek. Hayal kırıklığı yaşar mıyım.

Bence güzel. Beklentimi karşıladı. Genelde lol oynuyorum renkleri hızı parlaklığı güzel. İçinden çıkan Dp ile direk 165 hz veriyor ekstra bişey almaya gerek yok. Sadece o siyahlıkları bilmiyodum ekran direk ordan başlıyomuş. Ben çerçeveden hemen sonra başlar sanıyodum :))

Bence güzel. Beklentimi karşıladı. Genelde LoL oynuyorum renkleri hızı parlaklığı güzel. İçinden çıkan DP ile direk 165 Hz veriyor ekstra bir şey almaya gerek yok. Sadece o siyahlıkları bilmiyordum ekran direk oradan başlıyormuş. Ben çerçeveden hemen sonra başlar sanıyordum :))

Az önce geldi ölü piksel testi yapabildim sadece bir sorun gözükmüyor. İşe gideceğim için evden çıktım bayağı kaliteli duruyor beğendim güzel ürün. 😊

Hocam ben de almayı düşünüyorum bir haftalık deneyimleriniz paylaşabilir misiniz? Bir de ne kadara almıştınız.

Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorum ışık sızması birkaç noktada var takıntılı değilim göndersem yenisinde çıkmayacak diye bir kaide yok. Rahatsız edecek şekilde değil. Ürün nasıl derseniz 60Hz 20inch bir monitörden geçiş yaptım. Monitör gerçekten çok iyi. Warzone ve Valorant ağırlıklı oynuyorum. 165Hz farkını oyunun akıcılığını gerçekten hissettiriyor. Bu güne kadar neden geçmemişim bu kadar hızlı ekranlara dedirtiyor yani. Ürünü masaüstüne koyduğunuz zaman verdiğiniz parayı hissettiriyor kesinlikle tavsiye ederim.

ASUS TUF VG27VQ monitöre sahip olan arkadaşlar artıları ve eksiklerini paylaşabilir misiniz? Çoğu arkadaşlar 27' için çözünürlük yetersiz kalıyor demişler bu konuda düşünceleriniz nedir.

Geri
Yukarı