ASUS TUF VG27VQ Monitörun kenarındaki siyahlıklar

24 inç olanını kullanıyorum çok memnunum bende tek eksisi sizinkine göre 144hz olması onun dışında çok hoşuma gitti benimde 2hafta oluyor alalı.:)
Ben 27inç almak için araştırıyorum bir çok olumsuz yorum aldım. 24' için karar kıldım. İnstagram bırakabilir misin bi kaç sorum ve görsellerini detaylı görmek için yazmak istiyorum.

Bence güzel. Beklentimi karşıladı. Genelde LoL oynuyorum renkleri hızı parlaklığı güzel. İçinden çıkan DP ile direk 165 Hz veriyor ekstra bir şey almaya gerek yok. Sadece o siyahlıkları bilmiyordum ekran direk oradan başlıyormuş. Ben çerçeveden hemen sonra başlar sanıyordum :))

Merhabalar. 5 ayın ardından yazıyorum umarım cevap verirsiniz. Sizle aynı monitörü kullanıyorum. Kutu içinden de dediğiniz gibi DP kablo çıktı fakat bende 165 Hz vermiyor bende o kablo 144Hz'e kadar veriyor 165 verdiğine emin misiniz? Ya da farklı kablolar olabilir mi?

Merhabalar. 5 ayın ardından yazıyorum umarım cevap verirsiniz. Sizle aynı monitörü kullanıyorum. Kutu içinden de dediğiniz gibi DP kablo çıktı fakat bende 165 Hz vermiyor bende o kablo 144Hz'e kadar veriyor 165 verdiğine emin misiniz? Ya da farklı kablolar olabilir mi?
Hocam doğal olarak 60hz veriyor nvidia ekran kartınız var ise nvidia denetim masasından manuel çözünürlük seçmeniz gerekli.

Evet 165 veriyor. İçinden çıkan kabloyu kullandım.

Geri
Yukarı