Asus TUF x470 ve Samsung Evo 970 Montaj Sorunu

Codeeer

Decapat
Asus TUF x470'e Samsung Evo 970'i takmak için gereken vida anakart üzerinde mevcut değil. Ben mi bulamıyorum ya da nasil temin edebilirim? Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soldaki vidanın sekil olarak aynısı ama daha incesini sağdaki vidanın da aynısını arayın poşette. Parlak metalik de olabilir ama boyutu aynı.

Dosya Ekleri

• IMG_3505.JPG
    IMG_3505.JPG
    311,2 KB · Görüntüleme: 73
vidasiz takip kullandim oraya uyan bir vida yok bulursam nasil buldugumu paylasacagim
Küçük bir kilitli naylon poşete benziyor. Fakat kilitli poşet değil. Açarken yırtman gerek. 8*5,5 cm boyutlarında şeffaf bir şey. Bence kutuya biraz daha bakmalısın. Veya sistem kurarken başka bir ürünün ambalajında da kalmış olabilir.

Kardeşim bende bu anakarttan aldım içerisinde yükseltici bir vida daha var önce onu sıkıyorsun sonra siğet vidayı kullanıyorsun tam eşit boyutta oluyor . Benim de sana sorum var bu anakart ekran kartsız çalışmıyor mu benim ekran kartım yarın gelicek bende beklemeden montaj yaptım sistemi kurayım gelince bağlar kullanırım diye ama olmadı anakart üzerindeki ledlet yanıyor ama sistemde tık yok hatta konu da açtım ama yardımcı olabilen bir arkadaş malesef çıkmadı

Geri
Yukarı