Asus TUF x470 ve Samsung Evo 970 Montaj Sorunu

Codeeer

Decapat
Asus TUF x470'e Samsung Evo 970'i takmak için gereken vida anakart üzerinde mevcut değil. Ben mi bulamıyorum ya da nasil temin edebilirim? Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus TUF x470'e Samsung Evo 970'i takmak için gereken vida anakart üzerinde mevcut değil. Ben mi bulamıyorum ya da nasil temin edebilirim? Yorumlar için şimdiden teşekkürler.
Aynısı benimde sistemimi toplarken başıma gelmişti bazen olur demişlerdi şansıma başka bir sistem kalma vida vardı da öyle halletmiştik sizin durumunuzda da aynısı olmuş olabilir.

Anakartı alırken bi poşet vida vermişlerdi onların arasına iyi bakmanızı tavsiye ederim. Asus en ince ayrıntıya kadar düşünen bi firma. Benim kutudan çıkmıştı.

tuf2.jpg
tuf1.jpg
buna uygun vida bulabilirmiyimm

Anakartı alırken bi poşet vida vermişlerdi onların arasına iyi bakmanızı tavsiye ederim. Asus en ince ayrıntıya kadar düşünen bi firma. Benim kutudan çıkmıştı.
belkide ben bulamiyorumdur ama ana kartin uzerinde takili degil. Anakartin kutusunu kontrol ettim icerisinden cikan vidalarida resim olarak ekleyecegim. Hemen hemen hepsini denedim cikan vidalarin.

Geri
Yukarı