ASUS TUF X570 Plus ikaz ışığı ve görüntü gelmeme

OguzhanArikan

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh.
Arkadaşlar 2.elden 1.5 yıl garantili ASUS TUF X570 Plus anakart buldum 1500 TL'ye. Arkadaşa kartta bir sorun var mı dedim hayır yok dedi ancak bir kere anakartta ikaz ışığının yandığını sistemin çalıştığını ancak görüntü gelmediğini söyledi. Daha sonra teknik servise gittiğinde kartta bir sorun yok deyip göndermişler BIOS güncellemesi yapıp. Arkadaş nemli bir oda da kalıyorum nemden kaynaklı oldu büyük ihtimalle dedi. Ben bu kartı almalıyım? Ki fiyatta iyi pazarlık yaptım almazsam ayıp olur bir de alırken anakartta sorun olup olmadığını nasıl test edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nem demek oksitlenme demek. Oksitlenme demek bir süre sonra sorun çıkarma ihtimali yüksek demek. Ayıp olur diye almak mantıksız olur. Bence yani tabii.

Teknik servis BIOS kaynaklı demiş işlemci değiştirmiş Ryzen 5 3600X taktıktan sonra bu duruma gelmiş 1.5 yıl garantisi var. Baktığınız zaman sıfırı ile arada 2 katı fiyat oluyor. Test ederek almak mantıklı olabilir bence. Kart şuan sorunsuz çalışıyormuş

Teknik servis BIOS kaynaklı demiş işlemci değiştirmiş Ryzen 5 3600X taktıktan sonra bu duruma gelmiş 1.5 yıl garantisi var. Baktığınız zaman sıfırı ile arada 2 katı fiyat oluyor. Test ederek almak mantıklı olabilir bence. Kart şuan sorunsuz çalışıyormuş
O zaman iyice kontrollerini yapın almadan baktınız her şey iyi güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı