Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

Hocam benim Yapı Kredi olduğu için bilmiyorum ama bende 11 gibi bir şey demedi, belki IBAN kısmına yazıyorsunuzdur.

Yok yanlış anladın benim cihaz yolda henüz bunu banka sitesinde diyor.
İş Bankası Swift kodu 11 hanedir bunu tamamlamak için böyle yazın demiş o yüzden sordum. Yani henüz ASUS form doldurma işine gelmedim.

Ürünü teslim aldım ve ASUS Promotions linki üzerinden promosyon kaydını yaptım.

Not : Katılım onayı, mail adresinize 3 ile 5 dakika içerisinde geliyor. (Spam kutusuna da düşebiliyor kontrol edin.)
BIC kodu olarak "ISBKTRIS" girdim. (Türkiye İş Bankası kullandığım için. Diğer bankaların farklılık gösterir.) Son durumu kontrol ettiğimde ise promosyon sürecinin tamamlandığını ve onay geldiğini gördüm. Şu andan itibaren sadece geri ödemenin yapılmasını beklemek kaldı.

1657732212676.png

Bıc kodu olarak "ısbktrıs" girdim. (Türkiye İş Bankası kullandığım için. Diğer bankaların farklılık gösterir.) Son durumu kontrol ettiğimde ise promosyon sürecinin tamamlandığını ve onay geldiğini gördüm. Şu andan itibaren sadece geri ödemenin yapılmasını beklemek kaldı.

Eki Görüntüle 1450107

Eyvallah sağ olasın.👍

TR de klasik 2 yıl geçerli garanti olayındandır.
Evet, muhtemelen öyle.
Birde o sürücüden hangisini kurdunuz 64 bit olanlarda sonlarda kodlar var çünkü? DCH RSS gibi.
DCH.

BIC kodu olarak "ISBKTRIS" girdim. (Türkiye İş Bankası kullandığım için. Diğer bankaların farklılık gösterir.) Son durumu kontrol ettiğimde ise promosyon sürecinin tamamlandığını ve onay geldiğini gördüm. Şu andan itibaren sadece geri ödemenin yapılmasını beklemek kaldı.

Eki Görüntüle 1450107
"Acaba?" Diyerek ben de baktım, benimki de onaylanmış. Hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Modeme gelen 100 Mbps hız,
Kablolu testte 93-94 Mbps,
ASUS USB-AC58 ile 92 Mbps :)

Ping farkı yok gibi bir şey. Hız tesinte yazan pinglerin arasında 1ms var.
Ürün bayağı iyi çıktı.

TR de klasik 2 yıl geçerli garanti olayındandır. Bir de o sürücüden hangisini kurdunuz 64 Bit olanlarda sonlarda kodlar var çünkü? DCH rss gibi.

Evet teşekkürler öyleymiş de bir de 11 hane olmalı bunu tamamlamak için şöyle yazın diyor ısbktrısxxx siz böyle mi yazdınız acaba?

Evet sonuna XXX koydum ve simdi baktıgımda onaylanmış.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı