ASUS ve MSI marka gaming laptop önerisi

Benim maksimum bütçem 20k diyelim fakat gidip de 3050, 4050 istemiyorum Ti modelleri dahil bir grafik kartı serisinin en düşük modelini kullanmak istemiyorum gerek ilk çıkanı olması vs. Vs. O yüzden son 2 rakamı 70 - 80 -70 Ti gibi olması benim için önemli ona göre öneride bulunun lütfen ben RTX 2070'ler 3000 serisine göre daha ucuzdur diye onların önerisinde bulununu o sebeble istedim.
Marka olarak ASUS'a güvendiğim için ASUS istiyorum sonra gerek soğutmada gerek pilde arıza yaşanmasını istemiyorum uzun ömürlü olması benim için önemli.

Benim maksimum bütçem 20k diyelim fakat gidip de 3050, 4050 istemiyorum Ti modelleri dahil bir grafik kartı serisinin en düşük modelini kullanmak istemiyorum gerek ilk çıkanı olması vs. Vs. O yüzden son 2 rakamı 70 - 80 -70 Ti gibi olması benim için önemli ona göre öneride bulunun lütfen ben RTX 2070'ler 3000 serisine göre daha ucuzdur diye onların önerisinde bulununu o sebeble istedim.
Marka olarak ASUS'a güvendiğim için ASUS istiyorum sonra gerek soğutmada gerek pilde arıza yaşanmasını istemiyorum uzun ömürlü olması benim için önemli.
Laptoplarda 2000 serisi kötü, üstüne ASUS'un 2000 modelli laptopları daha da kazık.

Peki ne önerirsiniz Ben uzun ömürlü aldıktan sonra sıkıntı çıkarmayacak Rust vs. Güzelce oynayabileceğim maksimum 27k laptop arıyorum fakat dediğim gibi gönlüm ASUS'tan yana Özellikle ROG STRIX
MUX Switch'e önem veriyor gibiyimde.

Bütçeniz nedir? 40K altına asla MSI önermem. GF veya Katana var. Sorunlular.

Ne bu ASUS fanlığı anlamadım. Adamların ürünlerinde fiyat en tepede donanım en düşükte. Ayrıca 2023 TUF'lar gayet kaliteli.

MSI katana GF76- 11UG-090 nasıl peki?

ROG STRIX yerine bütçesi varsa Zephyrus alsın daha kaliteli.

Zephyrus'lar benim bildiğim Asıl amaçları hafiflik ve soğutmada daha fazla verim almak ve dolayısıyla oyun oynama konusunda bozulma ihtimali sorun çıkartan benim bildiğim Zephyrus ince yapacağız diye Ekran kartını sığdırmada bir zorlanma yaşanacaktır elbet ya da pil ile alakalı şeyler duymuştum. Bu konuda bilgilendirebilir misin beni? Bende açıkçası aksi takdirdr ROG STRIX oturmuş kafamda ya da Scar

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir? 40k altına asla MSI önermem. GF veya katana var. Sorunlular.

Ne bu ASUS fanlığı anlamadım. Adamların ürünlerinde fiyat en tepede donanım en düşükte. Ayrıca 2023 TUF'lar gayet kaliteli.

Peki ASUS TUF Gaming kullanıcısı kardeşim sende haklısın zaten forumdaki herkes maşallah isa mesih gibi her şeyi biliyor ama ak troller gibi ikna olmuyorlar neyse muteledim konuyu ya :D

Peki ASUS TUF Gaming kullanıcısı kardeşim sende haklısın zaten forumdaki herkes maşallah isa mesih gibi her şeyi biliyor ama ak troller gibi ikna olmuyorlar neyse muteledim konuyu ya :D

Laptop kullanmaktan nefret ederim. Asus TUF da kullanmıyorum. Çok yerde gördüm. Test ettim. 2022 ve öncesine de söverim zaten. 2023 düzgün sadece. Hatta tüm sistem ASUS rakibi firmalardan 🙂 O kadar sevmiyorum yani artık. Eskiden severdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı