ASUS VG248Q1B input lag kaç ms?

AZEMCRY

Decapat
Daha fazla  
Monitör
ASUS VG248Q1B
Arkadaşlar bu monitörün gerçek input lagını bilen var mı? Büyük ihtimalle 1 ms değildir ama yine bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi? Kanıt olursa çok güzel olur.

0.5, internete yazılırsa direkt bulunabilir zaten.

Dosya Ekleri

• 1677662743538.png
    1677662743538.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
0.5, internete yazılırsa direkt bulunabilir zaten.
Sorduğu soru ile alakası yok attığın görselin input lag bambaşka bir şey.

Arkadaşlar bu monitörün gerçek input lagını bilen var mı? Büyük ihtimalle 1 ms değildir ama yine bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi? Kanıt olursa çok güzel olur.

4.2-5.2 arasındadır yüksek ihtimal dostum önceki modelinde öyle idi bulursam ayrıntıyı atayım VG248QG modelinde 4.3'tü mesela.

Sorduğu soru ile alakası yok attığın görselin input lag bambaşka bir şey.

4.2-5.2 arasındadır yüksek ihtimal dostum önceki modelinde öyle idi bulursam ayrıntıyı atayım VG248QG modelinde 4.3'tü mesela.
Reis sence bu vg248q1b mi yoksa vg248qg mi alınır aradaki fiyat farkı 650 tl civarında ben elmb açmıyacagım yani 1 ms 165 hz de kullanacağım aklıma bu input lag takıldı rtings de 4.2 diye gösteriyo vg248qg ninkini ama vg248q1b ninkini bulamadım mesela 5.2 olsa q1b inki sence fps oyunları için sıkıntı çıkarır mı ? Yada sen olsan hangisini alırsın ?

Arkadaşın attığı modeli kimse incelememiş ayrıntılı olarak ya RTings sitesinde de diğer modeller var.

Açıklama yapmaya gerek yok bunun için. Aynı panele sahip. Farkı olmuyor. ASUS'un modelleri belli. ASUS hep monitöre farklı teknoloji kullanmıyor. ASUS VG248QG Review aradaki fark tasarım ve ergonomi. Süreler birbiriyle yakındır.

Reis sence bu VG248Q1B mi yoksa VG248QG mi alınır aradaki fiyat farkı 650 TL civarında ben ELMB açmıyacagım yani 1 ms 165 Hz de kullanacağım aklıma bu input lag takıldı rtings de 4.2 diye gösteriyor VG248QG ninkini ama VG248Q1B ninkini bulamadım mesela 5.2 olsa Q1b inki sence FPS oyunları için sıkıntı çıkarır mı? Ya da sen olsan hangisini alırsın?

Baktığın monitörler sana aynı hissi verir. Aralarında fark olmayan modeller diyorum bunlara ben. SAdece TN panel monitör almak yerine IPS almaya çalış. sen şuan TN panel bakıyorsun.

Reis sence bu vg248q1b mi yoksa vg248qg mi alınır aradaki fiyat farkı 650 tl civarında ben elmb açmıyacagım yani 1 ms 165 hz de kullanacağım aklıma bu input lag takıldı rtings de 4.2 diye gösteriyo vg248qg ninkini ama vg248q1b ninkini bulamadım mesela 5.2 olsa q1b inki sence fps oyunları için sıkıntı çıkarır mı ? Yada sen olsan hangisini alırsın ?
Çıkarmaz sorun. Çerçeve ve ergonomi hangisi hoşuna giderse onu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı