Asus VG248QE nasıldır?

Cem Altınay

Hectopat
Daha fazla  
Tüm forumdaşlara iyi forumlar dilerim. FPS oyunlar(CS:GO) için bir monitör almak istiyorum. Konu başlığında bulunan monitör için 1100TL fiyat aldım. Biraz eski nesil olduğu için karasız kaldım. Bütçem 1300-1500TL arasında olduğu için bana makul göründü sizlerden de fikir almak ve varsa daha iyi bir ürün tavsiyelerinizi almak istiyorum. Sistem bilgilerim imza da yazıyor. Okuyan ve yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

TN panel için bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi monitördür. Tavsiye ederim. Alternatif olarak Benq XL2411Z 24" 1ms LED Monitör Monitör bu monitörde düşünülebilir. Asus'la arasında pek fark yok bildiğim kadarıyla neredeyse aynı panel. Artı olarak pivot ayağa sahip. Asus'un artısı ise ekrana crosshair (nişangah) ve kronometre koymaya yarayan GamePlus yazılımına sahip olması.

@20 Percent Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Biraz araştırdım ve G-sync içerin bir monitör arayışına girdim ancak mevcut bütçe aralığında bulmam zor gibi duruyor. Eğer bulamazsan Asus olucak tercihim.

Yeni bir konu açmak istemediğim için konuyu tekrar canlandırdım. 1500TL kadar bir Fps oyun monitörü tavsiye edebilir misiniz ?

G-Sync olan bir model bulamadım, çok önemli bir fark yaratır mı ? Para biriktirip almışken tam mı olmalı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı