ASUS VG248QE vs BenQ XL2411P

Weqezy

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar kendi bilgisayarımı yükselttim ve şimdi 144Hz monitör vakti geldi bu 2 monitör arasında kaldım çünkü tam olarak bir F/P monitörler olduğunu düşünüyorum şimdi karar verme kısmında takıldım çünkü ağırlıklı FPS ve rekabetçi oyunlar oynuyorum TN monitörde kararlıyım o açıdan VA, IPS önermeyin ama renklere gerçekten çok önem veriyorum o açıdan hangisinde renkler daha iyiyse onu almayı düşünüyorum hangisini önerisiniz ve neden?

O zaman VG248QE öneririm. Ben de kullanıyorum 1.5 yıldır ve memnunum. Ayrıca alıp yorum yaparsanız Asus 15$ nakit para veriyor.

O zaman VG248QE öneririm. Ben de kullanıyorum 1.5 yıldır ve memnunum. Ayrıca alıp yorum yaparsanız ASUS 15$ nakit para veriyor.

Ben ekran kartı aldım ama o mevzuyu nasıl yapacağımı bilmiyorum eğer Discord kullanıyorsanız adım: Weqezy#4401 buradan anlatmayın çünkü burada diğer insanlarında düşüncelerini merak ediyorum.
Dipnot ağırlıklı PUBG oynuyorum.
@allmightymihawk abi senin yardımına ihtiyacım var şimdi ben önceki konusa XL2411P alacağım demiştim ama yayınları falan izledim ve renk açısından ASUS VG248QEnin daha iyi olduğunu öğrendim açıkçası kafam karıştı biraz yardımcım olabilme şansın var mı?

Son düzenleme:
@UBerk bir şey soracağım mesela ben en çok R6 ve PUBG oynuyorum bu oyunlardas Black equilizer çok önemli diyorlar bu durumda XL2411P diyorlar ama aklımda ASUS MG248QE modeli de var sizce nasıl bir karar vermek mantıklı olur @Charles Vane?
ve + olarak msi mag271CR ve CP

@UBerk bir şey soracağım mesela ben en çok R6 ve PUBG oynuyorum bu oyunlardas Black equilizer çok önemli diyorlar bu durumda XL2411P diyorlar ama aklımda ASUS MG248QE modeli de var sizce nasıl bir karar vermek mantıklı olur @Charles Vane?
Ve + olarak MSI MAG271CR ve CP.

Yani ben olsam TN panellere bu kadar para vermezdim. Sonuçta video olsun fotoğraf olsun bir şekilde renklerin göze güzel gelmesini istiyor insan. Eskiden olsa evet belki TN panel alabilirsin derdim 1ms 144Hz IPS paneller pahalı olduğu için ama bu fiyatlara güzel IPS veya VA panel tercih etmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Alternatif çoğaldı artık.

Ya şu anki durumum şu oyunlarda daha iyi oynayayım ama renkten ve performanstan kayıp etmiyeyim diyorum asıl isteğim MSI Mag serisi ama konu düşük MS ve performans a yoğunlaşma olunca işler değişiyor MAG271CR alacağım galiba ama eğer TN panel ile arasında çok fark yoksa. Bir site vardı alıcğaım monitörün asıl mprt olmayan Ms'ini gösteriyordu o siteyi atabilecek var mı eğer çok fark yok ise direk o MSI'i alıp geçeceğim.

Geri
Yukarı