ASUS VG248QE VS BenQ XL2411P

VG248QE kullanıyorum 6 aydır. Memnunum. Tavsiye ederim. TN panel olmasına rağmen çok kaliteli bir görüntü sunuyor.

İki monitörü de önermiyorum. XL2411P'de display port yok. Her ikisinde de ne mavi ışık filtresi ne flicker free teknolojisi var. İkisinin ekranı da titriyor (gözle görülmeyecek şekilde fakat beyin algılıyor) ve uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor. Ayrıca ASUS'un da display portu buglı yeni ekran kartlarında da DVI girişi yok. Bu yüzden RTX kartımla da kullanamadım Viewsonic monitöre geçtim. XG2402 öneririm.

İki monitörü de önermiyorum. XL2411P'de display port yok. Her ikisinde de ne mavi ışık filtresi ne flicker free teknolojisi var. İkisinin ekranı da titriyor (gözle görülmeyecek şekilde fakat beyin algılıyor) ve uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor. Ayrıca ASUS'un da display portu buglı yeni ekran kartlarında da DVI girişi yok. Bu yüzden RTX kartımla da kullanamadım Viewsonic monitöre geçtim. XG2402 öneririm.
XL2411P'de DP da var Flicker Free de var mavi ışık filtresi de var. Yanlış bilgilendirme yapmayın. Açın bakın sitesinden özelliklerini okuyun.

Asus’u rtx 2060 display port bağlantısı ile hiç sıkıntı yaşamadan yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, bug’lı demişsiniz problem nedir anlamadım?

XL2411P'de DP da var Flicker Free de var mavi ışık filtresi de var. Yanlış bilgilendirme yapmayın. Açın bakın sitesinden özelliklerini okuyun.
Kusura bakma XL2411 sandım P ibaresine dikkat etmedim.
Asus’u rtx 2060 display port bağlantısı ile hiç sıkıntı yaşamadan yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, bug’lı demişsiniz problem nedir anlamadım?
Googlea yazarsanız görürsünüz tonla problem var. Ben de yaşadığım için değişmek zorunda kaldım. Bug oluyor ekran no signal yazıyor fişi çekip taktığınızda geri geliyor ekran. Her kullanıcıda olacak değil tabii ki.

Özellikle VG248QE kullanan biri olarak bu monitörü tavsiye etmiyorum. IPS veya VA, Free Sync monitörlere bakın.
@Silinen üye Asus vg248qe de dediğiniz no signal sorununu yaşıyorum.Garantiye versem düzeltirler mi
Kablo değiştir düzelmesi lazım, bende de dısplayportta hata vermişti, kabloyu değiştirdim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı