GTX 1060 İçin BenQ XL2411P VS Asus VG248QE

Benq XL2411P VS Asus VG248QE

• Benq XL2411P

Oy: 10 90,9%
  • Asus VG248QE

Oy: 1 9,1%

• Oy verenlerin toplamı
    11

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda bir monitör alacağım sizce hangi tercihte bulunmalıyım? Lütfen diğer monitörleri önermeyin. Çünkü her bütçeye bir monitör koyuyorum alacağım zaman ne kadar bütçem olursa o monitöre yöneleceğim. Ve aşağıda verdiğim linkteki fiyatlara bakmayın alacağım zaman en ucuzunu bulurum zaten.

Kullanım amacım: Oyun, dizi, film
Ekran kartım: GTX1060 6G

BenQ 24" XL2411P 144Hz 1ms Full HD HDMI + DP Gaming Monitör
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hiç kullanmadım tam bilemiyorum ama 144Hz monitörler için ekran kartının GTX 1070'den aşağı olmamasını öneriyorlar. GTX 1060 ile 144Hz bir monitör kullanırsın tabiki ama oyun sırasında vereceği performans nasıl olur bilemiyorum.

Bu ikisi arasında tek fark ASUS'ta sadece Hoparlör ve kulaklık girişi mevcut. Monitörlerin vereceği seste yeteri kadar iyi olmuyor işine yararmı bilmiyorum hoparlörler. Bunun dışında aynılar.

Asus VG248QE - BenQ Zowie XL2411P Karşılaştırması - Epey

Ben hiç kullanmadım tam bilemiyorum ama 144Hz monitörler için ekran kartının GTX 1070'den aşağı olmamasını öneriyorlar. GTX 1060 ile 144Hz bir monitör kullanırsın tabiki ama oyun sırasında vereceği performans nasıl olur bilemiyorum.

Bu ikisi arasında tek fark ASUS'ta sadece Hoparlör ve kulaklık girişi mevcut. Monitörlerin vereceği seste yeteri kadar iyi olmuyor işine yararmı bilmiyorum hoparlörler. Bunun dışında aynılar.

Asus VG248QE - BenQ Zowie XL2411P Karşılaştırması - Epey
Asus VG248QE oyuncu monitör'ünde Flicker-Free, Black Equalizer gibi özellikler var mı? Hiçbir yerde göremedim de.

Asus VG248QE oyuncu monitör'ünde Flicker-Free, Black Equalizer gibi özellikler var mı? Hiçbir yerde göremedim de.

2013 üretimi bir monitör, bu özellikler yanlış bilmiyorsam yeni çıktı, olmayabilir. Yeni sürümlerine eklemiş olabilirler mi bilmiyorum.

Mavi ışık filtresi ve flicker free özellikli 144Hz monitörler arıyorsan aşağıdaki linkteki monitörlere bakabilirsin.

Monitör Fiyatları - Epey

2013 üretimi bir monitör, bu özellikler yanlış bilmiyorsam yeni çıktı, olmayabilir. Yeni sürümlerine eklemiş olabilirler mi bilmiyorum.

Mavi ışık filtresi ve flicker free özellikli 144Hz monitörler arıyorsan aşağıdaki linkteki monitörlere bakabilirsin.

Monitör Fiyatları - Epey
Peki Mavi ışık filtresi, flicker free gibi özellikler olmazsa bir sorun olur mu? Bu özellikerin olmaması gözümde ya da oyun oynarken felan sorun çıkartır mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı