ASUS VG249Q videolarda görüntü donuyor

Yusuf islam68

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik
Merhaba ben 3 gün önce ASUS bir Gaming monitör aldım monitörde oyunlarda hiçbir sıkıntı yok ama YouTube'dan tam ekran bir video izlediğim zaman hızlı hareketlerde ufak donmalar gibi oluyor yani adam hızlı hareket ettiği zaman yüzünü net göremiyorum. Yardımcı olun lütfen bir turlu sorunu cözemedim, 60 Hz aldığımda da aynı 120 Hz'de aynı 144 Hz'de aynı videolarda hızlı hareketlerde donma gibi oluyor. Çözümünü bulamadım yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Monitörü kendi HDMI kablosuyla kullaniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben 3 gün önce ASUS bir Gaming monitör aldım monitörde oyunlarda hiçbir sıkıntı yok ama YouTube'dan tam ekran bir video izlediğim zaman hızlı hareketlerde ufak donmalar gibi oluyor yani adam hızlı hareket ettiği zaman yüzünü net göremiyorum. Yardımcı olun lütfen bir turlu sorunu cözemedim, 60 Hz aldığımda da aynı 120 Hz'de aynı 144 Hz'de aynı videolarda hızlı hareketlerde donma gibi oluyor. Çözümünü bulamadım yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Monitörü kendi HDMI kablosuyla kullaniyorum.

Herhalde HDMI sadece 60 Hz'yi destekliyor, Display Port ile dene.

Sürücü problemi. Benim eski ekran kartında da son sürüm sürücüyü yükleyince videolarda sıkıntılar olurken oyunda sıkıntı olmuyordu. Sürücü güncelleyin ya da stabil bir sürüme dönün.

Vatan bilgisayardan aldım test ettirdim kabloyu 144 hz destekliyor dedi ordaki arkadaş ama display port kablosu alıp deneyim inşallah düzelir
Herhalde HDMI sadece 60 Hz'yi destekliyor, Display Port ile dene.
Aynı monitör bende var benim öyle bir sorunum yok monitör kaynaklı bir sorun olmadığını garanti ederim.
Monitörden deyil galiba çünkü oyunlarda bı problem yok sadece videolarda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı