ASUS VG249Q3A alınır mı?

hocam bu fiyata daha güzel sistemler bulabilirsin mesela AMD R5 5500 - RTX 3070 OC 8G - MSI A520M K- 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ve birçok sistem var böyle 4060 daha yeni diye alıyorsan önermem 3060tan bir farkı yok dlss 3 için alıyorsan hiç alma çünkü neredeyse hiçbir oyunda yok monitör olarak alabilirsin bir diğer modelini kullanıyorum ben asusun bu modelleri mükemmel ışık sızma ölü piksel hiçbiri yok ve birçok özelliği var

Bahsettiğin monitörü 2 aydır laptopuma bağlı bir şekilde kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım zaten Vatan Bilgisayar'dan alırken ölü piksel testi yapıp almıştım. Tavsiye ederim.

Hocam bu fiyata daha güzel sistemler bulabilirsin mesela AMD R5 5500 - RTX 3070 OC 8G - MSI A520M K- 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ve birçok sistem var böyle 4060 daha yeni diye alıyorsan önermem 3060TAN bir farkı yok DLSS 3 için alıyorsan hiç alma çünkü neredeyse hiçbir oyunda yok monitör olarak alabilirsin bir diğer modelini kullanıyorum ben ASUS'un bu modelleri mükemmel ışık sızma ölü piksel hiçbiri yok ve birçok özelliği var

Daha fazla fiyat verp eski nesil AM4 DDR4 dönmek saçmalık ölü soket.

Geri
Yukarı