ASUS VG24VQ ghosting sorunu var mıdır?

DeSouzaAlex

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, dün bu monitörü Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Uzun süre inceleme fırsatım olmadı ancak Facebook'ta karanlık modda dikkatimi çeken bir şey oldu.
Fare imleci hafif iz bırakıyor gibiydi seri hareketlerde. Testufo'da çok dikkatimi çeken bir şey olmadı. Sorun nedir acaba?
Kimse kullanmıyor mu forumda cihazı?

60'da hocam ama diğerlerinde de pek fark göremedim. :(

Olay da bu tam olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ASCR ve ELMB'de kapalı olsun. Ayrıca 144hz seçili dimi ekran kartı ayarlarında ?

Monitör sekmesini bulamadım inanılmaz cidden.
Hocam mesajınızı şimdi gördüm daha önce mesajı alıntılamışsınız, masaüstü sağ tık yapın görüntü ayarlarına tıklayın en aşağı kısımda gelişmiş görüntü ayarlarından 144 HZ seçeneğini işaretleyin.

Hocam mesajınızı şimdi gördüm daha önce mesajı alıntılamışsınız, masaüstü sağ tık yapın görüntü ayarlarına tıklayın en aşağı kısımda gelişmiş görüntü ayarlarından 144 HZ seçeneğini işaretleyin.
Onu yaptım hocam da ekran kartından da ayarla demişti arkadaş bir önceki mesajda onu bulamadım. Böyle çıkıyor belki sorun bundandır dedim ben de ama...
Sizde mevcut mu bu fare imleci sorunu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• 1606427402536.png
    1606427402536.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 124
Onu yaptım hocam da ekran kartından da ayarla demişti arkadaş bir önceki mesajda onu bulamadım. Böyle çıkıyor belki sorun bundandır dedim ben de ama...

Sizde mevcut mu bu fare imleci sorunu?

Ordan yapman yeterli.

Geri
Yukarı