ASUS VG24VQ video izlerken titreme kasma sorunu

Aynen oyunda çok belli olmuyor ama video izlerken fena belli oluyor. Among Us gibi oyunlar düşük FPS olduğu için orada da belli oluyor titremesi. İade yolu gözüktü galiba

Benim bir arkadaşımda ASUS TN Panel e sahip bir monitör kullanıyor. Onda da aynısı oluyor, bu ASUS'larda mı bir sıkıntı var acaba?

Benim bir arkadaşımda ASUS TN panel e sahip bir monitör kullanıyor. Onda da aynısı oluyor, bu ASUS'larda mı bir sıkıntı var acaba?

Olabilir Samsung VA panel kullanan birinde de görmüştüm bu sorunu. Müsait olduğum bir gün Vatan'a iadeye gideceğim umarım iade ederler iade ederlerse 1950'ye AOC 24G2U var başka monitör bulamadım valla :/

Olabilir Samsung VA panel kullanan birinde de görmüştüm bu sorunu. Müsait olduğum bir gün Vatan'a iadeye gideceğim umarım iade ederler iade ederlerse 1950'ye AOC 24G2U var başka monitör bulamadım vallahi :/

Vallahi zamanında ben almıştım 24G2U modelinden. 13. günde sağ tarafta bir adet ölü piksel oluşunca iade ettim mecburen. Forumda da çok duydum sonradan ölü piksel diye konu açanları.

Yeni konular

Geri
Yukarı