ASUS VG258QR alınır mı?

Bütçe
12000
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450M-A
İşlemci:Amd Ryzen 5 5600x
Ekran Kartı: Asus Rog Strix RTX 2070 O GB
SSD:Kingston Hyperx 480GB Sata
Kasa:Xigmatek Venom X 650w
Monitör 1:Samsung 24.inc 165 Va Full HD
Monitör 2:Aoc 75 hz 1 ms
Klavye : Logitech G213
Mouse : Logitech G pro Superlight x
Kulaklık:Steelseries Artics 3
Meslek
Barista
Bu monitör alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TN panel bir monitör. Yaklaşık olarak 4 yıl önce piyasaya giren VG248QG modelinin yenilenmişi gibi. Daha iyi seçenekler olabilir. Alınır mı evet alabilirsiniz. Renk konusunda IPS ekran gibi olmayabilir. Yoğun olarak FPS odaklı oyun oynuyorsanız tercih edebilirsiniz.

TN panel bir monitör. Yaklaşık olarak 4 yıl önce piyasaya giren VG248QG modelinin yenilenmişi gibi. Daha iyi seçenekler olabilir. Alınır mı evet alabilirsiniz. Renk konusunda IPS ekran gibi olmayabilir. Yoğun olarak FPS odaklı oyun oynuyorsanız tercih edebilirsiniz.
AOC 24.5 25G3ZM onun yerine bunu alsam peki

Bu monitör alınır mı?
Hemen hemen 1 aydır kullanıyorum. Genelde FPS oyunlarını oynadığım için bu monitörü tercih ettim. Genel olarak çok memnunum. Malzeme kalitesi güzel. Amacınız rekabetçi oyunları oynamaksa, grafik tasarım gibi işler ile uğraşmıyorsanız öneririm. Ek olarak TN panel olsa da sağladığı maksimum parlaklıktan dolayı renkler diğer TN panellere göre daha canlı duruyor. Merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa sorabilirsiniz.

Hemen hemen 1 aydır kullanıyorum. Genelde FPS oyunlarını oynadığım için bu monitörü tercih ettim. Genel olarak çok memnunum. Malzeme kalitesi güzel. Amacınız rekabetçi oyunları oynamaksa, grafik tasarım gibi işler ile uğraşmıyorsanız öneririm. Ek olarak TN panel olsa da sağladığı maksimum parlaklıktan dolayı renkler diğer TN panellere göre daha canlı duruyor. Merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa sorabilirsiniz.
gecikme olayı nasıl valorantta veya csde nasıl hissettiriyor fark var mıdır ıps ile

gecikme olayı nasıl valorantta veya csde nasıl hissettiriyor fark var mıdır ıps ile
Daha önce ips ekran kullanmadığım için karşılaştıramam fakat tepkime süresi çok iyi. Daha önce tn panel Acer marka oyuncu monitörü ve samsung va panel monitörleri kullandım. Onlara kıyasla çok bariz bir şekilde iyi. Rekabetçi Fps oyunları için beni yeterince tatmin ediyor.

Lenovo Legion Y27-30 180 Hz 0.5 ms bu monitörü duymus muydun bilmiyorum ama sence hangisi alınır ikisinin arasında fiyat farkı yok gibi ama genellikle Valorant vs Apex oyunları oynuyorum

Lenovo Legion Y27-30 180 Hz 0.5 ms bu monitörü duymus muydun bilmiyorum ama sence hangisi alınır ikisinin arasında fiyat farkı yok gibi ama genellikle Valorant vs Apex oyunları oynuyorum
İkisi de güzel monitörler. Forumda genelde ips ekranlar tavsiye ediliyor. Renklerin daha canlı görünmesini istiyorsan Lenovo tercih edebilirsin. Onun dışında performans olarak bi farkları yok gibi. İkisinden birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin bence :)

İkisi de güzel monitörler. Forumda genelde IPS ekranlar tavsiye ediliyor. Renklerin daha canlı görünmesini istiyorsan Lenovo tercih edebilirsin. Onun dışında performans olarak bir farkları yok gibi. İkisinden birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin bence :)

Genel olarak FPS oyunları oynuyorum şu an 75 Hz TN panel Lenovo kullanıyorum genel olarak renklerı guzel ama ms olayı onemli ve asusun 0.5 ms olması benım ıcın kat kat daha iyi olacak pek film dizi de izlemiyorum 75 Hz'de bu kadar memnunsam onda da memnun kalacağımı dusunuyorum bu konu ile ilgili ilginiz icin de cok teşekkür ederım

Geri
Yukarı