ASUS VG258QR alınır mı?

Bütçe
12000
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum şu an 75 Hz TN panel Lenovo kullanıyorum genel olarak renklerı guzel ama ms olayı onemli ve ASUS'un 0.5 ms olması benım ıcın kat kat daha iyi olacak pek film dizi de izlemiyorum 75 Hz'de bu kadar memnunsam onda da memnun kalacağımı dusunuyorum bu konu ile ilgili ilginiz icin de cok teşekkür ederım

Rica ederim, dedikleriniz doğrultusunda ASUS daha iyi bir tercih olacaktır. TN panel sizi rahatsız etmiyorsa kesinlikle pişman olmazsınız ki monitörün parlaklık değeri çok yüksek olduğu için diğer TN panelleri göre daha canlı bir görüntü veriyor. Ayrıca belirtmeyi unuttuğum bir konu olarak ASUS malzeme kalitesi olarak da çok hoşuma gidiyor asansör sistemi gerçekten sağlam ve oturaklı. Bu yönden de tavsiye ederim.

Rica ederim, dedikleriniz doğrultusunda ASUS daha iyi bir tercih olacaktır. TN panel sizi rahatsız etmiyorsa kesinlikle pişman olmazsınız ki monitörün parlaklık değeri çok yüksek olduğu için diğer TN panelleri göre daha canlı bir görüntü veriyor. Ayrıca belirtmeyi unuttuğum bir konu olarak ASUS malzeme kalitesi olarak da çok hoşuma gidiyor asansör sistemi gerçekten sağlam ve oturaklı. Bu yönden de tavsiye ederim.
yani illa ıps olcak diye bişe yok tn paneli seviyorum fps oyunlarndaki perfomansı cok iyi 240 mı alsam 165 mi bu ikisinin arasında kaldım sanırım 165 alıcam size tekrardan tesekuur ederim.

Geri
Yukarı