ASUS VG258QR alınır mı?

Secronpat

Hectopat
Arkadaşlarım Valorant'ta 45FPS'le dia 3 oldum. E-spor kariyeri düşünüyorum. Yaza doğru 1050 Ti'li i3 10100F'li sistem toplamayı düşünüyorum. Para biriktiriyorum. Bu monitör sizce nasıldır? Maksimum bütçem 3000TL'dir. TN ve 144Hz ya da 165Hz olması uygundur. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarım Valorant'ta 45FPS'le dia 3 oldum. E-spor kariyeri düşünüyorum. Yaza doğru 1050 Ti'li i3 10100F'li sistem toplamayı düşünüyorum. Para biriktiriyorum. Bu monitör sizce nasıldır? Maksimum bütçem 3000TL'dir. TN ve 144Hz ya da 165Hz olması uygundur. Önerilerinize açığım.

ViewSonic, AOC ve LG öneririm ben MSI ASUS Samsung monitörde kullandım pek hoşuma gitmedi parça kalitesi olarak, tebrik ederim bu arada 300 FPS 280Hz monitörle platta takılan arkadaşlarım var. Umarım istediğin yerlere gelirsin.

Ben 4 aydır VG249Q1R modelini kullanıyorum 165Hz 1ms ona da bakabilirsin öneririm. Fiyatları biraz uçmuş 1500TL'ye almıştım.

Tavsiyeleriniz icin sağ olun. Bana dönebilen tarzda bir monitör lazım. Bir de G-SYNC ozrlligi bulunmasi lazim.
ViewSonic, AOC ve LG öneririm ben MSI ASUS Samsung monitörde kullandım pek hoşuma gitmedi parça kalitesi olarak, tebrik ederim bu arada 300 FPS 280Hz monitörle platta takılan arkadaşlarım var. Umarım istediğin yerlere gelirsin.

Cok teşekkür ederim sozleriniz icin. Her şey ekipman degil fakat belli bir yerden sonra maalesef gerekiyor.
Şu anda elimde bulunan PC 4 GB RAM'li bir şey. Artik hicbiseye yetmiyor. Kendimide Valorant'ta gostermek icin ideal bir PC toplamak istemistim.

Geri
Yukarı