ASUS VG258QR vs AOC C27G2U

Bütçe
4000
AOC monitör VA panel olduğu için ghosting ve black smearing sorunları olacak ve 27 inç boyutta 1080p çözünürlük olduğu için de görüntü keskin olmayacak. Asus ise TN panele sahip o yüzden renkleri iyi vermeyecek. İkisinde de eksi yönler mevcut. Tavsiyem IPS panel 24 inç 1080p ya da 27 inç 1440p bir monitör olur. 1080p için 24GN650, 1440p için de G27Q iyi monitörler.

AOC monitör VA panel olduğu için ghosting ve black smearing sorunları olacak ve 27 inç boyutta 1080p çözünürlük olduğu için de görüntü keskin olmayacak. Asus ise TN panele sahip o yüzden renkleri iyi vermeyecek. İkisinde de eksi yönler mevcut. Tavsiyem IPS panel 24 inç 1080p ya da 27 inç 1440p bir monitör olur. 1080p için 24GN650, 1440p için de G27Q iyi monitörler.
msi da alabilir hepsiburada da ara sıra indirime giriyor

biraz daha para biriktirebilme şansıznız olursa bunlardan birini alın derim

Şansım yok.

AOC monitör VA panel olduğu için ghosting ve Black smearing sorunları olacak ve 27 inç boyutta 1080p çözünürlük olduğu için de görüntü keskin olmayacak. ASUS ise TN panele sahip o yüzden renkleri iyi vermeyecek. İkisinde de eksi yönler mevcut. Tavsiyem IPS panel 24 inç 1080P'ya da 27 inç 1440p bir monitör olur. 1080p için 24gn650, 1440p için de G27Q iyi monitörler.

Hocam bütçemi biraz aşıyor. ASUS veya aoç hangisini önerirsiniz? Bana renk önemli değil.

Hocam bütçemi biraz aşıyor. ASUS veya AOC hangisini önerirsiniz? Bana renk önemli değil.
Film ve dizi izlemek ve arada oyun oynamak için AOC, full FPS tarzı oyunlar oynuyorsanız da ASUS olan daha mantıklı. Ama dediğim gibi bu fiyatlara daha iyi modeller bulunabilir 24 inç 1080p 144-165hz ve IPS panele sahip olan. Benim internet şu an çok yavaş olduğu için tek tek sıralayıp bakamıyorum ama mutlaka bulunur o fiyatlara.

Film ve dizi izlemek ve arada oyun oynamak için AOC, Full FPS tarzı oyunlar oynuyorsanız da ASUS olan daha mantıklı. Ama dediğim gibi bu fiyatlara daha iyi modeller bulunabilir 24 inç 1080p 144-165Hz ve IPS panele sahip olan. Benim internet şu an çok yavaş olduğu için tek tek sıralayıp bakamıyorum ama mutlaka bulunur o fiyatlara.

Hocam Valorant CS:GO oynuyorum film ve diziyi TV'den izliyorum. ASUS alacağım galiba AOC'u internet kafede kullandım memnundum ama bana çok büyük gelmişti. 60Hz 19 inchten geçeceğim zaten.

Bunu alabilirsin, bütçeni arttırırsan bu çok daha kalitelidir.

Geri
Yukarı