ASUS VG259qm 280Hz 3141TL!

Xrated

Kilopat
Makaleler
1
Yaklaşık bir aydır bekliyorum nihayet girdi.

Hepsiburada üzerinden alırsanız ek indirim ile 3141TL.

Amazon üzerinden ise 3368TL.

Arada 227TL bir fiyat farkı var fakat ben ölü piksel kargo vs sorunlar yaşamamak adına Amazon üzerinden satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık bir aydır bekliyorum nihayet girdi.

Hepsiburada üzerinden alırsanız ek indirim ile 3141TL.

Amazon üzerinden ise 3368TL.

Arada 227TL bir fiyat farkı var fakat ben ölü piksel kargo vs sorunlar yaşamamak adına Amazon üzerinden satın alacağım.

Hocam sorun yaşamazsınız 14 gün koşulsuz iade olduğu için hb üzerinden de alabilirsiniz.

@Krmdmrz İşler öyle yürümüyor. Tecrübeniz yoksa o kadar rahat konuşmayın bence. Hepsiburada vb. firmalar bu tarz durumlarda servis raporunu aldırıp en az 2 hafta kadar uğraştırıyor kullanıcıyı. Amazon'dan yapılan alışveriş ile ülkemizdeki diğer e-ticaret sitelerinden yapılan alışveriş aynı kefede değil maalesef. Arada uçurum var.

@Krmdmrz İşler öyle yürümüyor. Tecrübeniz yoksa o kadar rahat konuşmayın bence. Amazon'dan yapılan alışveriş ile ülkemizdeki diğer e-ticaret sitelerinden yapılan alışveriş aynı kefede değil maalesef. Arada uçurum var.

İkisi üzerinden de monitör aldım, hb üzerinden sistem topladım. Kendi deneyimlerim üzerine konuştum merak etmeyin.

Hepsiburada ile uğraşmak istemedim açıkcası ya Amazon üzerinden oluşturdum siparişi. Monitör bildiğiniz gibi ölü piksel vs. çıkma durumu söz konusu. Haftalarca servislerle uğraşmaya değmez.

Hocam sorun yaşamazsınız 14 gün koşulsuz iade olduğu için hb üzerinden de alabilirsiniz.
HB asla koşulsuz iade sunmuyor. 3 ölü pikselden az varsa THH ile uğraştırır. Amazon'sa 45 gün civarı koşulsuz şartsız iade hakkı tanıyor. Altını gümüşle karşılaştırma bence.

Bu kadar para sayıp 24 inç monitör almak mı? Ben şahsen 27 inç, 2K ve 144 Hz olan bir monitör alırdım.
HB asla koşulsuz iade sunmuyor. 3 ölü pikselden az varsa THH ile uğraştırır. Amazon'sa 45 gün civarı koşulsuz şartsız iade hakkı tanıyor. Altını gümüşle karşılaştırma bence.
Onların isteği üzerine alınan bir hak değil. Tüketici hakem heyetine başvurularsa paşa paşa iade ederler.

Bu kadar para sayıp 24 inç monitör almak mı? Ben şahsen 27 inç, 2K ve 144 Hz olan bir monitör alırdım.

Onların isteği üzerine alınan bir hak değil. Tüketici hakem heyetine başvurularsa paşa paşa iade ederler.

O işler öyle olmuyor işte hocam, detaylıca işin içine girersen hak verirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı