ASUS VG259QR alınır mı?

blackeagle03

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu monitörü almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnunlar mı, almaya değer mi? Özellikle bu monitöre sahip arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse sevinirim.
ASUS 24,5" VG259QR TUF GAMING 1Ms 165Hz FREESYNC VE G-SYNC IPS GAMING MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
TUF GAMING monitörler genellikle ghosting sorunlu olarak gelirler diye biliyorum fakat her monitör de olmuyor.

Bir bilgisi olan vardır belki dedim ama belli ki yok. Sürekli aynı monitörler öneriliyor forumda. 1080p için en azından biraz daha fazla para vererek iyi bir monitör almak niyetindeyim ama zor işmiş cidden.

Ghosting'i bulunması. Ve renk gamut değerlerinin düşük olması.
Hocam yanlış anlamayın. AOC 24 GU hariç tüm modeller dibe vuruluyor. AOC hariç başka monitör önerilmiyor nerdeyse. Birebir tecrübeniz oldu mu acaba bu monitörle? Yeni çıkan bir ürün pek fazla incelemesi yok. Duyduğunuzu mu söylüyorsunuz yoksa denediniz mi hocam? İyi sosyaller.
@CBum kullanıyor ve memnun olduğunu söyledi. 2000 TL bandında IPS monitör almak şans istiyor galiba sorunsuz bir model için.

Hocam yanlış anlamayın. AOC 24 GU hariç tüm modeller dibe vuruluyor. AOC hariç başka monitör önerilmiyor nerdeyse. Birebir tecrübeniz oldu mu acaba bu monitörle? Yeni çıkan bir ürün pek fazla incelemesi yok. Duyduğunuzu mu söylüyorsunuz yoksa denediniz mi hocam? İyi sosyaller.
TUF serisi aynı paneli kullanıyor. Çoğunda tek fark sadece overclock yapılması. Bu model de aynı paneli kullanıyor. Bende VG249Q1R modeli bulunuyor. Bildiğimden konuşuyorum merak etmeyin, ama sormanız hoşuma gitti sorgulamanız güzel bir detay. İyi sosyaller dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı