ASUS VG279Q nasıldır?

Ben yarin gidip Vatan'da inceleyeyim ürünü ...IPS olmadığı için renkleri gorurum ekranda...Genel olarak FPS degil hikaye tarzi severim canlilik hoş olur diye IPS bakiyordum ama deneyeceğim yarin hocam tesekkurler

Ben VG279Q kullanıyorum. Bu modelde kronik ölü piksel sorunu olduğunu söylüyorlar. İlk vatandan aldığım üründe ölü piksel çıkınca değişim yaptım ve yeni gelen üründe de 1 tane ölü piksel olduğu için daha fazla uğraşmak istemediğimden değişim yapmadım. Kendi zevkin için ufak renk kalibrasyon ayarı yaptığında 1080P 144Hz IPS özelliklerinde bu monitöre rakip bi ürün olacağını düşünmüyorum. Renk canlılığı, ekran parlaklığı ve görüntüdeki premium hissiyatı olarak her türlü kefilim. Ölü piksel çıkma olasılığı dışında tabi. 😃

Alt kisma yakin 1 2 adet olu pixel olduğu soyleniyor aciklamada sizce bu cok etkiler mi 1000 TL yaklasik ucuza almis oluyorum ürünü ederinden 3 yil garantili şekilde
Yerlerine ve aralarındaki mesafe farkına göre değişir bu sonuçta belli bir para vereceksin temiz kusursuz bir ürün almak hakkın. Ben ışık süzmeleri olmasaydı tek ölü pixeli sorun etmeyecektim ama soğuttu ışık sızmaları iade ettim.

Ve hala bir monitör almış değilim şimdilik, sistemin eksik parçaları olduğu için acele de etmiyorum.

Yerlerine ve aralarındaki mesafe farkına göre değişir bu sonuçta belli bir para vereceksin temiz kusursuz bir ürün almak hakkın. Ben ışık süzmeleri olmasaydı tek ölü pixeli sorun etmeyecektim ama soğuttu ışık sızmaları iade ettim.

Ve hala bir monitör almış değilim şimdilik, sistemin eksik parçaları olduğu için acele de etmiyorum.

Ben de acele etmeme taraftariydim fakat her gecen gun monitör fiyatlari artiyor stoklar tukeniyor. Anakart ve monitör bulmak gitgide zorlasiyor daha fazla beklemek istemiyorum. Ben bekledikce her hafta 100 TL ustune koydu AOC 24G2U ve ViewSonic XG2405. Şu anki fiyatlra da bu iki monitör icin cok fazla mecbur baska modellere yoneldim

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı