ASUS VG279Q nasıldır?

alix5555

Centipat
Anakart: B450A PROmax.
İslemci: R5 3600.
Ekran kartı: 5600 Pulse.

Tüm sistemi topladim sadece monitöre ihtiyacim kaldi fakat stok sıkıntısı malum çok satan monitör fiyatlari uctu. 1500TL civari olan meshur AOC 24G2U 1800TL fiyatlara kadar geldi. Bende yerine monitör ararken basliktaki modeli buldum. Fiyatlari su an ayni. Hangi model daha mantıklı olur? Ben ASUS'a bayağı yakinlastim sizlerinde degerli fikirlerini almak istedim.

Sinirlarimi zorladim 1700 tl ye mevcut su anda o yuzden aoc mu asus mu kararsız kaldim daha çıkamıyorum fiyat olarak yoksa onerinizi cok begendim ama imkanlar iste

1700 tl ye mevcut su anda
Nerede mevcut? Onlar da ölü pixel vardır muhtemelen detaylı açıklamalarına bakmanı öneririm. Ben başlıkta yazan ürünü alıp bir tane sadece siyah renkte gözüken beyaz ölü pixeli ve sol taraflarında ışık sızması gibi problemleri olduğu için iade ettim. 1600 TL'ye almıştım şimdi de o fiyata bulunmuyor zaten.

Monitör çok hoşuma gitmişti ama full özellikli resmen yok yok. IPS ekran.

Hocam ikisi de güzel. Gerçekten zor karar. Bence ASUS daha şık duruyor.

Nerede mevcut? Onlar da ölü pixel vardır muhtemelen detaylı açıklamalarına bakmanı öneririm. Ben başlıkta yazan ürünü alıp bir tane sadece siyah renkte gözüken beyaz ölü pixeli ve sol taraflarında ışık sızması gibi problemleri olduğu için iade ettim. 1600 TL'ye almıştım şimdi de o fiyata bulunmuyor zaten.

Monitör çok hoşuma gitmişti ama Full özellikli resmen yok yok. IPS ekran.

Alt kisma yakin 1 2 adet olu pixel olduğu soyleniyor aciklamada sizce bu cok etkiler mi 1000 TL yaklasik ucuza almis oluyorum ürünü ederinden 3 yil garantili şekilde

Ben bunu alcaktım Vatandan. Dell aldım son ürüne yetiştim Yalova mağazasında. Benim akraba var orda test yaptı. Dell 144 HZ GSYNC destekli indirimde aldım. 1.300 fiyata. Aynen LG al bence. Kargo ile uğraşılmaz. Arabaya koyacan getircen hocam. Dell hemen bitirdiler tüm mağazalarda. LG gibi yükseklik ayarlı benimkide. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı