ASUS VG279Q1A mi Gigabyte G24 F2 mi?

GIGABYTE 23.8" G24F-2 alabilirsin.

27" alacaksan AOC 27g2sp veya 27G2SPU oneririm.

G24F-2 o fiyati hak etmiyor. Daha ucuza daha iyi olan R25I30 ve 24G2sp var.

Fiyatı hak etmiyor diyosunda 1. olarak aynı fiyattalar 2. olarak ekran özelliklerine bakmayı unutma. Ya hem 27 inç Full HD monitör mü alınır?

Attığın ASUS monitöre sahibim çok memnunum sadece çok yakın bakarsan birazcık pikselleşme oluyor oda 1080p 27 inç de gayet normal.

27 inçte gayet normal ama pikselleşme istenir mi? İstenmez.

Fiyatı hak etmiyor diyorsun da 1. olarak aynı fiyattalar.
Neyle neyi kiyasladigini anlamadim.
Ya hem 27 inç Full HD monitör mü alınır?
Alinir? Dumduz sadece PPI degerine bakarak 27" monitor alinmaz dersen boyle yanilgilara dusmen normal. Panel kalitesi piksel sayma muhabbetlerine etki edebilen bir unsur. Kaliteli panellerde piksel sayma muhabbetleri rahatsiz etmiyor.

Neyle neyi kiyasladigini anlamadim.

Alinir? Dumduz sadece PPI degerine bakarak 27" monitor alinmaz dersen boyle yanilgilara dusmen normal. Panel kalitesi piksel sayma muhabbetlerine etki edebilen bir unsur. Kaliteli panellerde piksel sayma muhabbetleri rahatsiz etmiyor.

ASUS monitör kaç PPI, Gigabyte monitör kaç PPI?

ASUS monitör kaç PPI, Gigabyte monitör kaç PPI?
Ne demek istedigini dogru duzgun aciklayacak misin? Zira bu mesajin benim mesajimla alakasi yok. Ben 27" monitorlerde piksel sayma muhabbeti panele baglidir diyorum sen bana 24" ile 27" arasindaki PPI farkiyla alakali soru soruyorsun. 24" ile elde edecegin keskinligin 27" monitore kiyasla daha yuksek olmasi ile 27" monitorde piksel sayma muhabbeti ayni sey degil.

Ne demek istedigini dogru duzgun aciklayacak misin? Zira bu mesajin benim mesajimla alakasi yok. Ben 27" monitorlerde piksel sayma muhabbeti panele baglidir diyorum sen bana 24" ile 27" arasindaki PPI farkiyla alakali soru soruyorsun. 24" ile elde edecegin keskinligin 27" monitore kiyasla daha yuksek olmasi ile 27" monitorde piksel sayma muhabbeti ayni şey degil.

Neyse, seçimi konuyu açan arkadaş seçsin. Ben Gigabyte monitör al diyorum.

Ve şunu da söyleyeyim, ASUS VG279Q1A'nın daha büyük bir ekrana sahip olduğunu ve Gigabyte G24 F2'nin daha geniş bir renk gamı sunduğunu görebilirsin. Ona göre seçim yap.

Geri
Yukarı