ASUS VP247T Işık Sızması ve Ses Sorunu

badboys07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Fotoğraflarını yüklemiş olduğum ekranın sağ ve alt tarafında beyaz ışık şeklinde bir ışık sızması gözlemledim siyah ekran testinde. Ekranın ortasında da beyaz kalın blok gibi bir şey belli oluyor. Bu modellerin hepsi böyle mi bana mı denk geldi acaba? Değişim istesem yaparlar mı? Bunu iade kuponuyla almıştım. Bir de Solidworks diye bir programda çizim yapıyordum. Izgara gibi bir şey çizerken, yoğundu biraz çizgiler. Uzaklaştırıp yakınlaştırınca ekrandan tiz bir ses gelmeye başladı. Anlam veremedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
17121395_1370784412982728_1583707001_o.jpg
17121636_1370784286316074_469265951_o.jpg

Bilen yok mu ?

En iyisi iade talep etmeniz. Zira ürün ayıplı gibi görünüyor. En kısa sürede değişim veya iade talep etmeniz.

En iyisi iade talep etmeniz. Zira ürün ayıplı gibi görünüyor. En kısa sürede değişim veya iade talep etmeniz.

Cevap için teşekkürler. Açıkçası iadeden gelen kuponla almıştım ve bu son üründü. Başka mağazadan getirirler mi yoksa para iadesine mi zorlarlar? 566 idi ben alırken şu an 690. 1 hafta oldu da?

Ürün o mağazada yok ise, para iadesine zorlamanızı, o ürünü almayıp aynı segmentte başka ürünlere bakmanızı öneririm.

Şuanki kurdan verebileceklerini sormanı isterim. Bir şansını dene.

Olabilir böyle şeyler. Çoğu kişinin başına gelebiliyor. Dert etmeyin ürününüz garantili ise kafanız ağrımaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı