Asus VP249QGR nasıldır?

Ramazan Ö

Hectopat
Merhaba. Bu monitör özelliklerine göre geldi gözüme. Galiba 40 santimetreden de küçük, koyabileceğim yere uygun oluyor.
1350 TL civarı bir fiyata alacağım. Kronik sorunu falan var mı? Mesela MSI Optix serisinden çok ölü piksel çıkıyor deniliyordu, 10 tane falan çıktı bende :D
Bunda da böyle yaygın olarak karşılaşılan sorunlar var mı? Kullanıcıları memnun mu?

@Marla Singer, @FaLSe, @volkiavcii hocam, siz galiba kullanıyorsunuz, memnun musunuz?

@BerkayZ87 hocam, siz de buna dair bir konu açmışsınız. Aldınız mı? Ne düşünüyorsunuz?

@Jonathan North hocam, bu monitör hakkında olumlu bir mesajınızı görmüştüm. Şu an ne düşünüyorsunuz?

4300GE + 3200 MHz CL16 2*8 RAM temelli sistem ile kullanılacak.

Son düzenleme:
Kronik bir sorunu yok diye biliyorum. Genel olarak bu ürünü alanlar memnundu. Bu ürünün tek sıkıntısı yüksekliği alçak. 1-2 kişi monitörün altına kitap koymuştu monitörü göz hizasına getirmek için 😂

Kronik bir sorunu yok diye biliyorum. Genel olarak bu ürünü alanlar memnundu. Bu ürünün tek sıkıntısı yüksekliği alçak. 1-2 kişi monitörün altına kitap koymuştu monitörü göz hizasına getirmek için 😂
Yüksekliğinin alçak olması benim için iyi. Koyabileceğim maksimum yükseklik 41 santimetre, o yüzden 40 santimetreden düşük olması iyi olur diye düşünüyorum :D

Ben aldım, çok iyi.
Kurulu hali 40 santimetreden küçükmüş sanırım. Doğru mu, tam yüksekliği kaç santimetre? Ölü piksel, ışık sızması ve ghosting gibi sorunlar ile karşılaştınız mı?

Kurulu hali 40 santimetreden küçükmüş sanırım. Doğru mu, tam yüksekliği kaç santimetre? Ölü piksel, ışık sızması ve ghosting gibi sorunlar ile karşılaştınız mı?
38,9 cm.

Yüksekliğinin alçak olması benim için iyi. Koyabileceğim maksimum yükseklik 41 santimetre, o yüzden 40 santimetreden düşük olması iyi olur diye düşünüyorum :D

Hicbir sorun yaşamadım. Bence fiyatına göre çok iyi. Aşırı lüks düşkünü değilsen işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı