ASUS VP249QGR nasıldır?

ersin97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Attığım monitör nasıl sizce? Bu fiyata alınır mı? Fazla kullanan ve inceleme bulamadım. PUBG ve diğer rekabetçi oyunlardan oynuyorum. Pek fark etmez diye düşünüyorum IPS panel olması.

Fiyatı çok uygun geldi bana. IPS paneli kesinlikle ne oynarsanız oynayın, öneriyorum. Gecikme 1MS zaten. (Ha IPS, TN gibi tam 1MS sağlamayabilir ama olsun.) Hem renkler daha canlı, hem kaliteli, hem IPS, 144HZ, 1MS bence gayet ideal ve alınabilir.

Giriş seviyesi, standart bir monitör. Bütçenizi arttırıp, AOC 24G2U modeline bakmanı tavsiye ederim.
Hocam sizce rekabetçi oyun oynayan birisi için o aradaki farka değer mi? Benim düşüncem değmez, sadece neden önerdiğinizi merak ettim, 24G2U biraz daha hikayeli oyun oynayanlar ve film izleyenler için bence. Kaliteli bir IPS panele sahip olduğundan.

Oyunlar için şöyle fark olabilir dostum. Her monitörün kendine göre oyun veya görüntü ayarı mevcut. AOC 24G2U bu konuda iyi diyebilirim. Arkadaşın attığı monitör, ASUS'un giriş seviyesi olan bir monitörü. Tasarımı da çok standart diyebilirim. Bence bu kadar bütçe verdikten sonra, daha iyi özelliklere sahip ve çoğu kişi tarafından kullanılıp olumlu sonuçlar veren monitörü almak daha mantıklı diyebilirim. Tercih tabii ki kullanıcının. @PARAMORE

Oyunlar için şöyle fark olabilir dostum. Her monitörün kendine göre oyun veya görüntü ayarı mevcut. AOC 24G2U bu konuda iyi diyebilirim. Arkadaşın attığı monitör, ASUS'un giriş seviyesi olan bir monitörü. Tasarımı da çok standart diyebilirim. Bence bu kadar bütçe verdikten sonra, daha iyi özelliklere sahip ve çoğu kişi tarafından kullanılıp olumlu sonuçlar veren monitörü almak daha mantıklı diyebilirim. Tercih tabii ki kullanıcının. @PARAMORE
Aralarında şu an 200-300 lira fark olduğu için söyledim hocam. Tabi dediğiniz gibi takdir kullanıcının.

Bende aynı monitörü almayı düşünüyorum. Birinci monitör olarak değilde ikinci monitör olarak. Bence bu fiyata 144Hz ve 1Ms'nin yanında IPS panel olması çok tuhaf geldi. Umarım sorunlu bir model değildir çünkü bu fiyat bandındaki monitörler TN panel ile geliyor.

Bende bu monitörü almayı düşünüyorum. Aoc 24G2U modelini almayı çok istemiştim ancak alamadım. Şimdi de fiyatı baya bir arttı. İnceleme olarak da 1 tane video bulabildim. Redditte de iyi yorumları var gibi

Geçen gün sipariş verdim, C24G1 kullanıyordum. Tasarıma göre ürün almak saçma. Özelliklerine göre çok iyi fiyat ve Asus marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı