ASUS VP249QGR vs Asus Tuf Gaming VG249Q1A

Bütçe
4000

koala4

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bir yakın zamanda bir monitör almayı planlıyorum. Son iki adayım bunlar. Aradaki 200-300₺ çok önemli değil, sizce hangisi daha iyi?

İkisinden de iyi bir model.
Sadece mağaza stoğu var.

Tamam kardeşim. sen marka sevdanla devam et biraz bu işten anlasan ikisinin de teknik özelliklerinin aynı olduğunu bilirsin hadi bilmenede gerek yok baksan zaten görürsün.

Yukarıya atılan 24M1N3200ZA modeli her ikisinden de daha iyi. Hem de bu fiyat bandını geç 7000-8000 TL'ye kadar çıkmadıkça nadir görülen 2x3W hoparlör bulunduruyor. Normalde 2x2W hoparlör olur. Ek olarak renk gamutu, kontrast, asansör sistemi ve pivot özelliği bulundurması, kısacası o fiyata anca hayal olabilecek bir monitörü gerçek anlamda satın alabiliyorsunuz.

İkisinden de iyi bir model.
İtopya'dan almayı istemiyorum, ya fiziksel olarak mağazadan ya da Trendyol, Jepsiburada'dan alacağım. Yoksa çoktan G24F-2'yi indirimdeyken almıştım.

Sadece mağaza stoğu var.
Bu güzelmiş, herhangi kronik bir sıkıntısı var mı? Yoksa cidden baya sağlam bir monitör gibi duruyor. Standın filan derinliği de uyuyor, bir çok monitörü eleme sebebim de alanın dar olması. Bu benim attıklarıma oranla baya iyi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı